Wyjątkowa marka, niebanalny designPropertydesign.pl - 01-09-2016 09:01


Mało znana w Polsce marka AllSaints przechodzi ogromne zmiany. Jej nowy design ma stawiać na niezwykły design w klimacie XIX-wiecznej fabryki.

AllSaints to firma z siedzibą w Londynie, która projektuje kolekcje odzieży damskiej, męskiej oraz akcesoriów. Marka z ogromną starannością dba o każdy aspekt doświadczenia konsumenta, od wystroju sklepu po projekt strony internetowej. AllSaints wybrało Philips Lighting jako partnera do instalacji wyjątkowego i wysoce energooszczędnego systemu oświetlenia LED, który doskonale wpisze się w industrialny styl kluczowych sklepów firmy.

We współpracy z wewnętrznym zespołem projektantów wnętrz sklepowych, Philips zaprojektował, wyprodukował i zamontował w pełni konfigurowalne, wiszące i stojące struktury oświetleniowe, które doskonale uzupełniają sklepy koncepcyjne AllSaints. Funkcja ściemniania umożliwia dostosowanie oświetlenia do pory roku, a wszystkie lampy włączane są jedną, główną konsolą. Ponadto, nowe oświetlenie starcza na trzy razy dłużej, oszczędzając tym samym energię oraz czas potrzebny na obsługę systemu.

- Oświetlenie w sklepach detalicznych może pomóc zdefiniować lub podkreślić doświadczenie konsumenckie i pomóc zyskać lojalnych klientów. Zobaczenie odzieży w odpowiednim świetle jest kluczowe w podejmowaniu decyzji, a nasz nowy system oświetleniowy podkreśla naturalną aurę sklepu - powiedział Paul Goodall, dyrektor działu Retail Lighting w Philips Lighting UK&I.

- Wybraliśmy Philips Lighting bo jest on światowym liderem oświetlenia LED w warunkach retailu i doskonale zna międzynarodową specyfikę. Wspaniale jest pracować z firmą, która zrozumiała nasze potrzeby estetyczne i z którą możemy dbać o doświadczenia naszych klientów na każdym etapie kontaktu. Philips Lighting pokazał nam nie tylko, jak odtworzyć nasze wewnętrzne projekty, ale też jak zwiększyć ich wydajność - powiedział Tim Sharp, dyrektor działu Store Design and Architecture w AllSaints.