×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wyjątkowe wnętrza na Przedmieściu Oławskim. Lustra Oskara Zięty, styl art deco i widok na Wrocław

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 sie 2022 12:30
Wyjątkowe wnętrza na Przedmieściu Oławskim. Lustra Oskara Zięty, styl art deco i widok na Wrocław
HB1820 spod kreski Panda Studio, fot. mat. inwestora

Obok tego budynku trudno przejść obojętnie, a do tego łatwo do niego trafić. Adres to po prostu HB1820, czyli ul. Haukego-Bosaka 18-20 we Wrocławiu. Co skrywa inwestycja Eiffage ? Lustra Oskara Zięty, wnętrza w stylu art deco i widok na panoramę centrum Wrocławia.

REKLAMA

  • HB1820 to druga we Wrocławiu, po Atmo na Kępie Mieszczańskiej, inwestycja dewelopera Eiffage Immobilier Polska.
  • Autorem projektu jest pracownia Panda Studio.

HB1820 to apartamentowiec o eleganckiej bryle i wyważonej formie. Znakiem rozpoznawczym HB1820 spod kreski Panda Studio są tarasowe ogródki. Dzięki nim mieszkańcy będą mogli cieszyć się większą prywatnością i uzyskają dostęp do własnego terenu zielonego tuż za oknem. Wyróżnikiem inwestycji są także przestrzenie wspólne z lustrami Oskara Zięty, twórcy kultowej wrocławskiej Nawy.

Budynek HB1820 położony jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, placu Dominikańskiego i placu Grunwaldzkiego. W zaledwie kilka minut można dotrzeć na Dworzec PKP i PKS. Kilkunastominutowy spacer dzieli inwestycję od terenów rekreacyjnych nad rzeką Oławą czy bulwarów nad Odrą.

HB1820 to druga we Wrocławiu, po Atmo na Kępie Mieszczańskiej, inwestycja  dewelopera Eiffage Immobilier Polska. Grupa Eiffage znana jest w stolicy Dolnego Śląska przede wszystkim z wykonawstwa kompleksu OVO i apartamentowca Thespian.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie