×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wyjątkowe zdjęcia w pierwszej przestrzeni coworkingowej w Wilanowie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 kwi 2018 14:21
  • Aktualizacja: 05 kwi 2018 14:22
Wyjątkowe zdjęcia w pierwszej przestrzeni coworkingowej w Wilanowie
Maria Stuart praca Maksymiliana Ławrynowicza, fot. mat. prasowe

Już 12 kwietnia o 19:00 w wyjątkowej przestrzeni coworkingowej – Robyg Working Balance - doświadczymy Women Power. Podczas trzeciej części cyklu multimedialnego będzie można podziwiać prace Maksymiliana Ławrynowicza. Gratka dla fanów fotografii, mody, kreacji - na historyczną podróż po świecie kobiet władzy.

REKLAMA

Working Balance – gdzie odbędzie się wernisaż – to pierwsza przestrzeń coworkingową w Wilanowie. Miejsce stworzono z myślą o pracy w elastycznym wymiarze czasowym, tak długo i wtedy, kiedy nam wygodnie. Ponadto, ma ono inspirować, w związku z tym dla korzystających z biura, Grupa Robyg uruchomiła cykliczne – bezpłatne – spotkania z coachem, warsztaty i szkolenia. W przestrzeni odbywają się też ciekawe wydarzenia – wernisaże, spotkania, wystawy.

Maksymilian Ławrynowicz pochodzi ze Stargardu. Fotograf upodobał sobie szczególnie kobiety o skomplikowanych życiorysach. W 2015 roku premierę miała pierwsza część cyklu Demony – Władczynie – Boginie – kolekcja portretów kobiet w stylizacjach inspirowanych historią, mitologią i folklorem. W 2016 roku stworzył projekt – Kobiety Zbrodniarzy. To sensualna opowieść o kobietach, które kierując się niebezpieczną i bezwarunkową miłością, chwilą szaleństwa oraz nieokiełznaną żądzą władzy, stały u boku największych zbrodniarzy XX–stulecia. Autor współpracuje z Muzeum Narodowym w Warszawie, jego prace często goszczą w galeriach sztuki. W planach jest także wystawa w Los Angeles.

- W czwartek 12 kwietnia o godzinie 19.00 – w imieniu Grupy Robyg oraz artysty – Maksymiliana Ławrynowicza, zapraszamy wszystkich koneserów sztuki i wielbicieli kobiecego piękna na wyjątkowy wernisaż. Prace zaprezentowane zostaną w niezwykłym miejscu – Robyg Working Balance, czyli przestrzeni coworkingowej dostępnej dla każdego! Working Balance zostało stworzone dla wszystkich ceniących ekonomię współdzielenia i racjonalne korzystanie z zasobów oraz doceniających kompleksowe rozwiązania. Kolejna część cyklu Kobiety – Women Power, autorstwa Maksymiliana Ławrynowicza ukazuje siłę i piękno wyjątkowych kobiet. Twarzą projektu została aktorka i potomkini szlacheckiego, polskiego rodu: Anna Czartoryska-Niemczycka. W projekcie udział wzięły m. in. Aleksandra Kisio, Agnieszka Wosińska, Maria Mamona, Małgorzata Kidawa-Błońska, Magali Gutierrez-Carrasco oraz Kasia Kołeczek – mówi Zbigniew Dąbrowski, Robyg Working Balance.

Working Balance to nowoczesne, funkcjonalne wnętrze zlokalizowane w samym sercu Wilanowa. Na 300 mkw. dostępne jest blisko 100 miejsc do pracy z pełną infrastrukturą biurową i zapleczem socjalnym. Na wynajmujących czekają sale konferencyjne, profesjonalnie przygotowany open-space – idealny do networkingu i pracy w przyjaznej atmosferze – oraz bezpłatny wielopoziomowy parking. Dodatkowo istnieje możliwość udziału w wydarzeniach kulturowych – między innymi takich, jak wernisaż zaplanowany na 12 kwietnia.

Profesjonalna przestrzeń biurowa – open space – i sale konferencyjne, możliwość wydruków, ksero – pełna infrastruktura biurowa – szybki dostęp do internetu oraz bezpłatny wielopoziomowy parking to doskonałe warunki sprzyjające rozwijaniu własnego biznesu. Dodatkowym atutem ROBYG Working Balance jest przestrzeń socjalna z kawą oraz możliwość zamówienia zdrowego posiłku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie