×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wyjątkowy salon Douglas. Tak wygląda największa perfumeria w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 lis 2022 10:28
Wyjątkowy salon Douglas. Tak wygląda największa perfumeria w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej
W Westfield Arkadia otwarto największy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej salon Douglas, fot. mat. pras.

Niemal 1200 mkw., design od niemieckiego architekta Volkera Metza, największa perfumeria w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej - tak w kilku słowach można opisać otwarty 28 października salon marki Douglas w Westfield Arkadia.

REKLAMA

  • 28 października 2022 roku Douglas po gruntownej przebudowie istniejącego lokalu w Westfield Arkadia otworzył największą perfumerię w Polsce.
  • Zaprojektowane przez niemieckiego architekta Volkera Metza wnętrze utrzymane w złotej tonacji jest największym salonem w tej części Europy.
  • Perfumeria – poprzez liczne serwisy i punkty styku z kanałem online – prezentuje zupełnie nowy koncept sprzedawania i promowania marek kosmetycznych z sektora premium.

Nowa perfumeria zajmuje powierzchnię 1156 mkw., w której sama strefa Douglas SPA stanowi ponad 100 mkw. Znajduje się w niej ponad 40 odsłon wizualizacji marek z ich własnym DNA, a także dziewięć tzw. shop-in-shop, czyli stref dedykowanych markom makijażowym i zapachowym. To wyjątkowy świat luksusowych marek, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani Cosmetics, Lancôme, Byredo, Tom Ford, Acqua di Parma i Maison Margiela oraz debiutującej na naszym rynku Molton Brown. 

Nowa perfumeria zajmuje powierzchnię 1156 mkw., w której sama strefa Douglas SPA stanowi ponad 100 mkw, fot. mat. pras.
Nowa perfumeria zajmuje powierzchnię 1156 mkw., w której sama strefa Douglas SPA stanowi ponad 100 mkw, fot. mat. pras.

- Oddając klientom to wyjątkowe miejsce, mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania i wymagania Polek i Polaków, którzy świetnie odnajdują się w najnowszych, światowych trendach – mówi Agnieszka Mosurek-Zava, CEO Douglas Poland & CEE Region. – Jestem przekonana, że polski rynek dojrzał do wprowadzenia marek, które do tej pory były dostępne tylko za granicą, w najważniejszych miejscach zakupowych na mapie świata. Jestem również pewna, że nasi stali klienci, jak również ci, którzy nas dopiero odkryją, docenią nowoczesne rozwiązania multichannelowe i niezwykle bogatą ofertę perfumerii Douglas w Westfield Arkadia - dodaje Mosurek-Zava.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie