REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wykładzina z efektem trójwymiarowości

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 gru 2017 10:55

Forbo Sphera to całkowicie nowa, homogeniczna wykładzina PVC klasy premium. Zaprojektowana została przez międzynarodowy zespół projektantów Forbo zgodnie z najnowszymi trendami i według najnowocześniejszej technologii produkcyjnej.

REKLAMA

To rozwiązanie podłogowe do wielu zastosowań. Dzięki bogatej kolorystyce oraz odpowiednim parametrom użytkowym znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, edukacyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak również w biurach. Nowa technologia zapewnia jasne i nasycone barwy o wysokiej wartości współczynnika odbicia światła.

Wykładzinę wyróżnia unikatowy wzór wzbogacony o efekt trójwymiarowości. Intrygujące połączenie wielobarwnego granulatu oraz pigmentów tworzy atrakcyjne wizualnie wzory niespotykane dotychczas we wzornictwie homogenicznych wykładziny podłogowych.

 

Wszystkie wykładziny z kolekcji Sphera Evolution są skoordynowane kolorystycznie, co sprawia, że produkt ten można instalować w wielokondygnacyjnych obiektach tworząc spójny wizualnie projekt.

Wykładzinę wyróżnia również fakt, że jest bardzo „eko”. Producent postawił na wydajny i zrównoważony proces produkcyjny. Sphera to produkt w 100 proc. bezftalanowy oraz o niskiej emisji Lotnych Związków Organicznych (VOC), tym samym tworzący lepsze środowisko wewnątrz budynku.

Przeczytaj więcej: O wykładzinie Forbo Sphera

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie