REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wystawa rodem z Hollywood. Do zobaczenia we wrocławskiej Renomie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lis 2017 10:33
Wystawa rodem z Hollywood. Do zobaczenia we wrocławskiej Renomie
fot. mat. prasowe

We wrocławskim Domu Handlowym Renoma zawitała wystawa, w ramach której prezentowane są rekwizyty i kostiumy prosto z planów największych produkcji światowego kina. Wydarzenie stwarza okazję do zobaczenia na żywo kreacji filmowych z najpopularniejszych produkcji m. in. Brada Pitta z Bękartów Wojny, Toma Cruise’a z filmu Valkiria, Juggernauta z X-mena, rycerza z filmu Czarownica, Piotra Fronczewskiego z Akademii Pana Kleksa oraz maskę i popiersie legendarnego Hellboya.

REKLAMA

 - Wystawa jest kolejnym dowodem na to, że Renoma to nie tylko punkt na mapie handlowej Wrocławia. To również miejsce, które dostarcza rozrywki i umożliwia spotkania z kulturą w rozmaitych formach. Mamy nadzieję, że wystawa ucieszy wszystkich fanów kina i nie tylko - komentuje Barbara Wójcik, dyrektor domu handlowego Renoma.

Ekspozycja, którą już teraz można obejrzeć w Renomie jest przedsmakiem tego, co niebawem zostanie zaprezentowane w Galerii MovieGate. Jest to nowa atrakcja turystyczna Dolnego Śląska. Będzie miejscem, które przeniesie odwiedzających w magiczny świat filmu, nauki i historii. W galerii znajdą się kostiumy, w których występowali najpopularniejsi aktorzy na świecie i rekwizyty, bez których nie udałoby się stworzenie wielu legendarnych filmów. Wszystko to powstanie na terenie zabytkowego schronu, zbudowanego pod Placem Solnym we Wrocławiu. Otwarcie planowane jest na grudzień 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie