×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Z Lego zbudujesz własne biuro. Kultowy serial "The Office" doczekał się zestawu klocków

  • Autor: oprac. Anna Liszka
  • 18 lip 2022 11:14
  • Aktualizacja: 18 lip 2022 11:22
Z Lego zbudujesz własne biuro. Kultowy serial "The Office" doczekał się zestawu klocków
Nowy zestaw Lego Ideas pozwala przeżyć na nowo zabawne i wzruszające sceny z nagrodzonej Emmy amerykańskiej wersji seriali "The Office", fot. Lego

Kultowy amerykański serial "The Office" doczekał się własnego zestawu klocków Lego. Zaprojektował go duet mąż i żona: Laura i Chris Perron, którzy pracowali niczym Jima Halpert i Pam Beesly w Dunder Mifflin Paper Company.

REKLAMA

  • To prawdziwa gratka dla miłośników serialu „The Office”. 
  • Lego uhonorowała kultowy serial zestawem klocków.
  • Zestaw zawiera replikę biura serialowej firmy papierniczej Dunder Mifflin oraz głównych bohaterów produkcji: Michaela Scotta, Jima Halperta, Pam Beesly i Dwighta Schrute’a.
  • Nowość od Lego jest dostępna w przedsprzedaży od 15 lipca. W sprzedaży od 1 października br.

Nowy zestaw Lego Ideas pozwala przeżyć na nowo zabawne i wzruszające sceny z nagrodzonej Emmy amerykańskiej wersji seriali "The Office". Za sprawą klocków Lego znajdziemy się w Dunder Mifflin Paper Company w Scranton, w tym biurze "najlepszego szefa świata" Michaela Scotta. Do tego wszystkiego jest 15 minifigurek głównych bohaterów serialu oraz niezliczone akcesoria, które przypomną o tym, co się wydarzyło w kultowym serialu.

Jest zabawny, bliski i podnoszący na duchu. Przez lata słyszałem od tysięcy fanów, że w trudnych chwilach będą go oglądać, aby poczuć się lepiej. W sumie pracowałem nad tym projektem prawie siedem lat. Użyłem zdjęć zza kulis, ustawiłem plany i ponownie obejrzałem cały serial jako odniesienie do moich projektów. Fajnie było odtwarzać klasyczne momenty z serialu z przestrzeni tylu lat - opowiada Jaijai Lewis, specjalista ds. marketingu, Lego Ideas.

Projektanci Lego Ideas i zarazem duet mąż i żona: Laura i Chris Perron pracowali nad projektem jak Jim i Pam.

Zestaw zawiera replikę biura serialowej firmy papierniczej Dunder Mifflin oraz głównych bohaterów produkcji: Michaela Scotta, Jima Halperta, Pam Beesly i Dwighta Schrute’a, fot. Lego
Zestaw zawiera replikę biura serialowej firmy papierniczej Dunder Mifflin oraz głównych bohaterów produkcji: Michaela Scotta, Jima Halperta, Pam Beesly i Dwighta Schrute’a, fot. Lego

Jaijai wykonał świetną robotę, dopracowując zakres i skalę modelu, a my stworzyliśmy ostateczny układ i strukturę, aby uchwycić jak najwięcej kultowych pokoi, z miejscem na 15 minifigurek (i kota). To było wyjątkowe móc współprojektować ten zestaw z moją żoną Laurą. Czuliśmy, że możemy wykorzystać dynamikę Jima i Pam. Nie chcieliśmy ograniczać się do odniesień, więc mamy dodatkowe naklejki i akcesoria, które pozwolą odtworzyć twoje ulubione chwile - opowiada Chris Perron, projektant modeli Lego.

Za sprawą klocków Lego znajdziemy się w Dunder Mifflin Paper Company w Scranton, w tym biurze
Za sprawą klocków Lego znajdziemy się w Dunder Mifflin Paper Company w Scranton, w tym biurze

Ten projekt pozwolił mi połączyć trzy rzeczy, które kocham: mojego męża Chrisa, serial "The Office" i klocki Lego. Jestem naprawdę zadowolona z tego, jak wyszło lada recepcyjna – jej krzywa jest bardzo kultowa i chcieliśmy, żeby była w sam raz! – dodała Laura Perron, projektantka modeli Lego.

Zestaw Lego "Office" będzie dostępny wyłącznie na stronie Walmart w Stanach Zjednoczonych (na stronie lego. com na arenie międzynarodowej), jest dostępny w przedsprzedaży od 15 lipca, zaś w sprzedaży od 1 października.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie