Z widokiem na Warszawę. Biuro Ghelamco w Warsaw Spire walczy o główną nagrodę w konkursiePropertydesign.pl - 25-08-2017 13:55


Siedziba Ghelamco Poland powstała na 41. piętrze Warsaw Spire – flagowej inwestycji dewelopera w biznesowym centrum Warszawy. Projekt ma szansę na główną nagrodę w kategorii Przestrzeń Komercyjna w konkursie Prime Property Prize 2017.

Siedziba Ghelamco Poland w Warsaw Spire została nominowana w konkursie Prime Property Prize 2017 w kategorii Przestrzeń Komercyjna. Organizowana przez Grupę PTWP, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl, szósta edycja konkursu Prime Property Prize 2017 wkracza w kolejną fazę.

POZNAJ NOMINACJE WE WSZYSTKICH KATEGORIACH I ODDAJ SWÓJ GŁOS JUŻ DZIŚ!

Sala konferencyjna zaprojektowana na kształt stacji narciarskiej, kantyna niczym pole golfowe i panorama miasta oglądana z 41 piętra – tak wygląda biuro firmy Ghelamco zlokalizowane w wieżowej części kompleksu Warsaw Spire w stolicy. Autorem projektu jest światowej sławy polski architekt – Przemysław „Mac” Stopa z Massive Design, który zaprojektował również m.in. lobby wieżowca oraz galerię sztuki Art Walk na placu Europejskim. Wnętrza wyróżnia futurystyczna estetyka, organiczne kształty i niezwykłe, spersonalizowane rozwiązania.

Siedziba Ghelamco Poland to kolejna przestrzeń biurowa w Warsaw Spire, która odbiega od standardowej wizji miejsca pracy. Troska o komfort i dobre samopoczucie użytkowników, aranżowanie nowoczesnych przestrzeni wspólnych z przymrużeniem oka i ukłon w stronę pasji pracowników to nowy trend wśród projektantów biur.