×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zajrzeliśmy do nowego showroomu Decoroom we Wrocławiu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 16 lut 2022 10:26
Zajrzeliśmy do nowego showroomu Decoroom we Wrocławiu
Showroom Decoroom we Wrocławiu, zdjęcia w kolażu: Stan Zajączkowski

Pracownia projektowa Decoroom, mająca na swoim koncie prawie 3 tys. realizacji otworzyła pokazowe studio we Wrocławiu.

REKLAMA

  • We Wrocławiu otwarte zostało studio pokazowe Decoroom, które oferuje 260 mkw. powierzchni ekspozycyjno-biurowej. Wszystkie pomieszczenia urządzone są tak, jak przykładowe mieszkanie.
  • Autorka projektu wnętrz showroomu jest Joanna Węgłowska, dyrektor oddziału wrocławskiego Decoroom.

Showroom Decoroom to nowe miejsce na mapie Wrocławia. Tu każdy, kto planuje urządzić swoje mieszkanie może spotkać się z architektem, ale też na żywo zobaczyć gotowe projekty wnętrz, całą gamę materiałów wykończeniowych oraz bogatą ofertę wyposażenia. 

Showroom we Wrocławiu to drugie, po Warszawie, pokazowe studio znanej i cenionej pracowni projektowej Decoroom, która ma na swoim koncie prawie 3000 realizacji. To miejsce zlokalizowane w ścisłym centrum i stworzone z myślą o budowaniu pozytywnych relacji z klientami. W pełni oddaje on też filozofię firmy, która zakłada systemowe świadczenie usług i obejmuje cały proces działania – od projektu po realizację.

- Nasza usługa wykończenia pod klucz cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, dlatego postanowiliśmy poszerzyć profil działalności Decoroom o kolejne polskie miasto. Padło zatem na Wrocław, gdzie zależało nam na stworzeniu przestrzeni pokazowej w centrum miasta, w jego dobrze skomunikowanej części. Wszystko po to, by nasi klienci z tej części Polski również mogli w pełni korzystać z kompleksowej usługi, którą oferujemy. Showroom Decoroom jest miejscem, gdzie można wybrać materiały wykończeniowe i się zainspirować. Tu wszystko jest pod ręką – wystarczy przyjść i wspólnie z architektem wnętrz odpowiedzialnym za projekt, wybrać odpowiedni pakiet dostosowany do swoich potrzeb – wyjaśnia Adam Budzyński, prezes Decoroom.

- Showroom we Wrocławiu to 260 mkw. powierzchni ekspozycyjno-biurowej. Przestrzeń z ekspozycją materiałów wykończeniowych jest wspólna dla wszystkich pakietów. Same materiały podzielone są kategoriami, tak aby klienci mieli pełen przegląd produktów z każdej dziedziny. Ta przestrzeń jest doskonale doświetlona zarówno światłem dziennym, jak i specjalistycznymi lampami o zmiennej temperaturze barwowej tak, aby klienci mogli widzieć różnice w materiałach w zależności od zmiennego oświetlenia – mówi Joanna Węgłowska, dyrektor oddziału wrocławskiego Decoroom oraz autorka projektu wnętrz showroomu.

Przestrzenie ekspozycyjne

We wrocławskim showroomie Decoroom można obejrzeć materiały wykorzystywane do aranżacji wnętrz. Podłogi, płytki, ceramikę, armaturę i inne elementy pomagają dobrać architekci odpowiedzialni za stworzenie indywidualnego projektu wnętrza. Jego realizacją zajmie się zaś ekipa nadzorowana przez koordynatora prac wykończeniowych, który czuwa nad przebiegiem i terminowością prac.

Showroom oferuje także do zwiedzania gotowe ekspozycje, na których można zobaczyć przykładowe realizacje. Wszystkie pomieszczenia urządzone są tak, jak przykładowe mieszkanie, a przy tym z niezwykłą starannością, dbałością o szczegóły, a przede wszystkim zgodnie z aktualnymi trendami wzorniczymi.

- Wokół przestrzeni ekspozycyjnej znajdują się częściowo wydzielone pomieszczenia, tworzone na wzór mieszkań i odpowiadające różnym standardom wykończenia, z ekspozycjami kuchni, mebli wolnostojących i lamp dekoracyjnych. Poszczególne „pokoje” są oddzielane przeszkleniami po to, aby zapewnić atmosferę prywatności podczas spotkań. Pomieszczenia są spójne wizualnie, ale jednocześnie pokazują różne możliwości aranżacyjne i materiałowe. Klient zobaczy tutaj m.in. podłogę marki Barlinek, wyspę kuchenną wykonaną z konglomeratu Cosentino, materiały wykończeniowe innych producentów z naszej oferty, takich jak Hansgrohe, Paradyż, Tubądzin, Roca, Porta czy Grohe oraz zabudowy stolarskie wykonane w naszej stolarni Decoroom – dodaje Joanna Węgłowska.

Stan Zajączkowski

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie