×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj paszport do... przyszłości. Trwa nabór prac do wystawy

  • Autor: Propertydesign.pl /Fundacja Bęc Zmiana
  • 04 paź 2017 11:35
fot. shutterstock

Fundacja Bęc Zmiana we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej ogłaszają nabór prac na wystawę Paszport do Przyszłości, której tematem będzie nowy i nowoczesny paszport obywatela Rzeczypospolitej Polskiej.

REKLAMA

Paszport powinien reprezentować otwartość, tolerancję, szacunek dla każdego człowieka bez względu na płeć, kolor skóry, wyznanie, poglądy, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo. Powinien odwoływać się do wartości pozytywnych i budujących przyszłość, opierać się na tym co w nas, obywatelach Rzeczypospolitej Polskiej, najlepsze. Czerpać z róźnorodności, które składają się na charakter naszego kraju.

Prace powinny cechować się adekwatną do tematu stylistyką, prezentować najwyższy poziom graficzny i projektowy, z należytym szacunkiem odnosić się do symboli, a jednocześnie oddawać ducha współczesności, posługiwać się progresywnym językiem wizualnym. 

Wymiary zgłaszanych prac powinny być dostosowane do wymiarów obowiązującego dziś dokumentu. Jeden autor lub zespół projektowy mogą nadesłać maksymalnie 1 projekt. Termin przesyłania propozycji: 30.11.2017. Najciekawsze propozycje zostaną zprezentowane na wystawie w 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie