REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Zbiórka pluszaków zaprojektowanych przez dzieci z całego świata w Ikea Targówek

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 gru 2017 14:43
Zbiórka pluszaków zaprojektowanych przez dzieci z całego świata w Ikea Targówek
fot. materiały prasowe

W ramach międzynarodowej kampanii społecznej „Zabawa to poważna sprawa” Ikea przygotowała limitowaną kolekcję zabawek Sagoskatt 2017. To niezwykła seria 10 pluszaków zaprojektowanych przez dzieci z całego świata. Dodatkowo sklep Ikea Targówek prowadzi wyjątkową, okolicznościową zbiórkę na rzecz dzieci poszkodowanych w pożarach i wypadkach, która odbywa się w grudniu.

REKLAMA

Ikea od lat szuka sposobów na to, aby umożliwić ludziom częstszą, wspólną zabawę. Sagoskatt to nie tylko seria uroczych i rozkosznych pluszaków – służy ona znacznie ważniejszym celom. W ramach kampanii społecznej „Zabawa to poważna sprawa” Ikea przekazuje całkowity obrót na wspieranie prawa dzieci do zabawy, nawet w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych rejonach świata. Uzupełnieniem kampanii są lokalne akcje prowadzone bezpośrednio przez sklepy. W tym roku sklep Ikea Targówek nawiązał współpracę z Państwową Strażą Pożarną, aby wesprzeć dzieci poszkodowane w pożarach.  

- Ikea Targówek chce, aby każda jednostka straży pożarnej wyjeżdżająca do akcji, w której poszkodowane zostało dziecko, miała szansę uspokoić malucha. Dając pluszowego przyjaciela, dajemy choć namiastkę poczucia ciepła i bezpieczeństwa. Potrzeby w tym zakresie są ogromne, dlatego każda zabawka przekazana na ten cel jest bardzo cenna. Z tego powodu do każdej zabawki podarowanej przez odwiedzających nasz sklep, IkeaTargówek dodaje drugiego. Dajemy podwójnie. Pomagamy podwójnie. Przytulamy podwójnie - mówi Aleksandra Ośko, koordynator projektu.  

Zbiórka zabawek w Ikea Targówek trwa od 5 listopada do 23 grudnia 2017 r. W ramach akcji klienci Ikea mogą przekazać zakupione zabawki dla dzieci poszkodowanych w pożarach lub biorących udział w innych interwencjach straży pożarnej. Zabawki można zostawiać w specjalnych pojemnikach znajdujących się w sklepie, tuż za linią kas.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie