REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w Galerii Madison. Nowa aranżacja i nowe koncepty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 lip 2018 15:44
Zmiany w Galerii Madison. Nowa aranżacja i nowe koncepty
fot. mat. prasowe

Proces przebudowy wnętrza Galerii Madison to nie tylko nowa aranżacja przestrzeni, ale także zmiany związane z relokacją najemców. Na przedłużenie umów zdecydowały się Gatta i FaleLokiKoki, które otworzyły swoje lokale w nowych miejscach oraz najnowszych konceptach.

REKLAMA

Prace remodellingowe wewnątrz galerii dobiegły końca, a ich głównym zadaniem było stworzenie śródmiejskiej strefy komfortu otwartej na miasto. Docenili to najemcy. Gatta oraz FaleLokiKoki zdecydowały się na przedłużenie kontraktów, co potwierdza silną pozycję Galerii Madison. – Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany. Dobre relacje z obecnymi najemcami potwierdzają, że cieszymy się ich zaufaniem, a wprowadzone zmiany podążają w dobrym kierunku. To najlepszy dowód na to, że dobrze nam zaufać – podsumowuje Anna Thomas, dyrektor Galerii Madison. Powiększone salony Gatta i FaleLokiKoki dalej pozostają na pierwszym poziomie galerii.

Galeria Madison znajduje się w samym sercu Gdańska, gdzie okoliczni mieszkańcy mijają ją w drodze do pobliskich węzłów komunikacyjnych. Dla turystów galeria jest często miejscem pierwszego wyboru, gdzie mogą zrobić zakupy. W sąsiedztwie obiektu znajduje się około 1300 miejsc noclegowych w samych hotelach. Zmiany remodellingowe, nowoczesny design podążający za skandynawskim wzornictwem i ideą slow retail są odpowiedzią na otaczające miasto i zmieniające się oczekiwania klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie