REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

#zostańwdomu z Tomaszem Pągowskim. Nowy sezon w Domo+

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 mar 2020 14:45
#zostańwdomu z Tomaszem Pągowskim. Nowy sezon w Domo+
W wiosennej ramówce DOMO+ pojawia się nowy sezon Remontu w 48h. Tomasz Pągowski już od 6 lat dostarcza widzom inspiracji na szybkie metamorfozy wnętrz i teraz robi to ponownie, rozpoczynając 9 sezon swojego programu, fot. mat. Domo+

W wiosennej ramówce DOMO+ pojawia się nowy sezon Remontu w 48h. Tomasz Pągowski już od 6 lat dostarcza widzom inspiracji na szybkie metamorfozy wnętrz i teraz robi to ponownie, rozpoczynając 9 sezon swojego programu.

REKLAMA

Dla domowych majsterkowiczów, wschodzących gwiazd architektury, czy też po prostu - dla fanów oglądania inspirujących metamorfoz, kwiecień zaczyna się nie lada gratką. Już od 1 kwietnia na antenie DOMO+ będziemy mogli podziwiać wnętrzarskie zmagania szalonego i pomysłowego Tomasza Pągowskiego. Prowadzący oraz jego ekipa udowadniają, że aby przeprowadzić gruntowny remont jednego pomieszczenia, wystarczą jedynie dwie osoby i głowa pełna pomysłów.

W dziewiątym sezonie poznamy historie naszych dziesięciu bohaterów, a także zobaczymy ich wnętrza przed i po metamorfozie. Tomasz Pągowski sprawi, że dziecięcy, różowy pokój nabierze charakteru i sprosta wymaganiom nastolatki interesującej się tatuażami i mangą. Razem z prowadzącym przeniesiemy się również na warszawski Mokotów. W mikro apartamencie powstanie miejska dżungla, a w mieszkaniu, które pomimo swojego metrażu jest mało funkcjonalne, prowadzący wyczaruje niezwykle komfortowy pokój dla córki.

W pełni satysfakcjonujące efekty, przy możliwie niewielkim nakładzie finansowym i wykorzystaniu remontowych tricków, są na wyciągnięcie ręki każdego z nas. Oddając swoje wnętrza pod opiekę Tomasza Pągowskiego, właściciele mogą być pewni, że metamorfoza przewyższy ich oczekiwania. Jesteś gotowy na Remont w 48h?

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie