10 najchętniej czytanych wiadomości marcaPropertydesign.pl - 31-03-2015 11:05


Prezentujemy 10 tekstów portalu Propertydesign.pl, które cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników w marcu 2015 r.

1. TOP 10: Biurowce z niezwykłą elewacją

Do wykończenia tych biurowców wybrano piękne i szlachetne materiały wykończeniowe o doskonałych parametrach technicznych. Propertydesign.pl prezentuje TOP 10 biurowców, które mają zjawiskowe fasady.

2. Biuro przyszłości zaaranżowane przez Massive Design dla EY

Nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej coraz częściej idzie w parze z postępem technologii i dopasowuje się do różnych stylów pracy. Dlatego właśnie firma doradcza EY zmienia wystrój swoich biur, według autorskiego konceptu „Workplace of the Future”. Aranżację wnętrz przygotowało biuro Massive Design.

3. TOP 7 galerii handlowych z niezwykłymi fasadami

Co łączy te galerie handlowe? Nowoczesny design oraz wyrazista forma tworząca spójną i estetyczną całość. Prezentuje TOP 7 galerii, które mają wyjątkowe fasady.

4. Nowy showroom Kinnarps ma inspirować

Warszawski, nowy showroom Kinnarps jest odpowiedzią na wyzwania nowej dekady - dekady różnorodności. Autorami koncepcji aranżacji są Piotr Wełniak i Anita Chudecka.

5. Powstanie centrum handlowe Skałka projektu Bose International

Nowe centrum handlowe, o nazwie Skałka, powstanie w Tychach. Inwestorem jest firma Apollo-Rida. Skałka będzie miało ok. 36 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, której otwarcie planowane jest na koniec 2016 roku.

6. Biuro w domowym klimacie - to już jest trend

O trendach w meblarstwie w kontekście wnętrz biurowych rozmawiamy z Katarzyną Kuźmą, właścicielką Le Pukka Concept Store.

7. Dwór Kombornia Hotel & SPA ma wyjątkowe wnętrza

Czterogwiazdkowy Dwór Kombornia Hotel & SPA obejmuje 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI wieku. Wnętrza zdobią odrestaurowane klasycystyczne polichromie.

8. Wielkie zmiany na Targówku Fabrycznym - rozstrzygnięto konkurs

Ogłoszono zwycięskie prace na opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzennego obszaru rewitalizowanego Targówka Fabrycznego w rejonie dawnych Zakładów Tłuszczowych w Warszawie.

9. Górskie schronisko jakiego jeszcze nie widzieliście

Czeska pracownia Architecti.cz z Pragi wygrała międzynarodowy konkurs na koncepcję nowej Kezmarskiej chaty - górskiego schroniska w słowackich Tatrach. Oryginalna koncepcja pokonała w konkursie 95 projektów zgłoszonych z ośmiu państw.

10. Warszawiacy pojechali II linią metra - GALERIA ZDJĘĆ

W niedzielę po godz. 9:30 uruchomiono centralny odcinek drugiej linii metra. Prezydent Warszawy podkreślała, że to historyczny moment i przepraszała warszawiaków za opóźnienia przy budowie.