4 Design Days - miejsce niezwykłych premier nowych technologiiPropertyDesign.pl - 30-01-2017 12:22


Goście 4 Design Days będą mogli zapoznać się z nowymi technologiami w ofercie wystawców. Specjalnie na tę okazję marka Stolbud przygotowała premiery swoich nowych rozwiązań.


Jednym z wystawców nadchodzących targów 4 Design Days będzie marka Stolbud. Razem z nią zapraszamy na przedpremierowy pokaz Okna Cube by Stolbud z wykorzystaniem nowatorskiej technologii Pro Edge.

Stolbud Włoszczowa S.A. oraz Stolbud Pszczyna S.A., spółki należące do Grupy Koronea, już od ponad 46 lat tworzą okna i drzwi z drewna, PVC oraz aluminium, łącząc zdobywaną przez lata wiedzę i doświadczenie swoich pracowników z nowoczesną technologią. W trakcie 4 Design Days na stoisku tej marki nie zabraknie nowości.

- Są na świecie rzeczy, na które warto czekać. Małe przyjemności, które poprawiają komfort życia.
Planujesz dużą inwestycję? Projektujesz swój wymarzony dom? Remontujesz mieszkanie? A może po raz pierwszy wbiłeś łopatę pod fundament? Stolbud dokładnie wie, jaka jest twoja wizja - zachęca Katarzyna Dąbrowska, dyrektor działu marketingu i strategii firmy Stolbud. - Tempo życia i dostępność nowych technologii inspirują nas, aby robić więcej i lepiej. Tym razem przygotowaliśmy dla naszych klientów okna z serii Cube by Stolbud. Spełniamy najbardziej surowe kryteria. Łączymy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z innowacyjną technologią jutra.

W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o polskich i światowych trendach na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: www.4dd.pl.