×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

CK Zamek z kiermaszem sztuki na rzecz Ukrainy

  • Autor: www.poznan.pl
  • 11 mar 2022 10:50
  • Aktualizacja: 11 mar 2022 10:51
CK Zamek z kiermaszem sztuki na rzecz Ukrainy
CK Zamek z kiermaszem sztuki na rzecz Ukrainy, fot. www.poznan.pl

Do 3 kwietnia trwa w poznańskim CK Zamek kiermasz sztuki. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przekazany na pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie.

REKLAMA

Kiermasz odbywa się w Czerwonej Tubie (nad punktem informacyjnym). Wystawione dzieła powstały w pracowniach artystycznych CK Zamek. W ofercie są m.in. grafiki, litografie, cyjanotopie, ceramika czy obrazy malarskie. Zakupić można także plakaty filmowe. Na cele pomocowe zostanie również przekazany dochód ze sprzedaży voucherów do Kina Pałacowego. 

Aby zakupić dzieło bądź plakat, należy wpłacić równowartość, na jaką został wyceniony przedmiot, na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej lub na inną, wybraną organizację pomocową zbierającą środki na rzecz Ukrainy. Na miejscu można zabezpieczyć i spakować zakupioną rzecz. Przy wyjściu należy okazać obsłudze potwierdzenie przelewu. Vouchery można otrzymać w punkcie informacyjnym po okazaniu dowodu wpłaty. W przypadku problemów bądź trudności, warto poprosić o pomoc pracowników CK Zamek. 

Kiermasz czynny jest od wtorku do niedzieli, w godzinach 12:00-19:00. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie