×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co wyróżnia pracownię Tremend?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 cze 2018 15:45
  • Aktualizacja: 13 cze 2018 15:50
Co wyróżnia pracownię Tremend?
projekt Tremend fot. mat. prasowe

Projekty pracowni Tremend zdobywają uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Skąd architekci czerpią inspiracje? Jakimi zasadami kierują się w pracy?

REKLAMA

Zespół pracowni Tremend liczy kilkadziesiąt osób - projektantów, architektów, inżynierów budownictwa, projektantów branży sanitarnej, elektrycznej, drogowej, wentylacji i klimatyzacji, a także project managerów. Projekty powstają na terenie kraju, a także po poza nim – na rynku europejskim. Siła zespołu Tremend tkwi w wieloletnim doświadczeniu. Firma sfinalizowała ponad 150 projektów koncepcyjnych, budowlanych, przetargowych i wykonawczych. Zarządzała także blisko 100 inwestycjami.

Prezes Zarządu Tremend, Magdalena Federowicz-Boule pojawia się na ważnych wydarzeniach, zrzeszających architektów, między innymi 4Design Days czy Property Forum. Występuje w roli prelegentki, dzieląc się swoim doświadczeniem i inspiracjami, które czerpie między innymi z podróży. Aktywnie działa także w warszawskim oddziale Stowarzyszenia Architektów Polskich. Znany branży jest również Jarosław Gwóźdź, wiceprezes pracowni Tremend, który posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i inwestycjami.

W pracy Tremend nie ma miejsca na przypadek. Nawet najdrobniejsze detale są dobrze przemyślane, dzięki czemu realizacje przykuwają uwagę i wyróżniają się na rynku. Podczas pracy nad daną koncepcją, architekci często wykorzystują story telling, co sprawia, że projekty mają swój niepowtarzalny styl.

Dobre wzornictwo i dbałość o każdy szczegół to znak rozpoznawczy pracowni Tremend. Przemyślany dobór wyposażenia, nowoczesne rozwiązania i zabawa formą – to recepta architektów na realizacje, które przyciągają spojrzenia. W projektach Tremend możemy zobaczyć najlepsze polskie wzornictwo, m. in. projekty Oskara Zięty, lampy Puff-Buff, meble NOTI i wiele innych, cenionych marek.

Każdy projekt Tremend opowiada odrębną historię. Architekci szukają inspiracji w najbliższym otoczeniu inwestycji, tak, by nawiązywały do lokalnej tradycji, historii i kultury. Świetnym przykładem jest hotel Ibis Styles w Tomaszowie Lubelskim, znajdujący się w bliskim sąsiedztwie malowniczego Roztocza. We wnętrzu obiektu znalazły się roślinne i zwierzęce motywy, każdy detal nawiązuje tu do natury. Wchodząc do pokoi odnosimy wrażenie, że wciąż znajdujemy się w głębi zacisznego lasu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie