×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cushman & Wakefield wprowadza usługę Design & Build w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 cze 2018 10:56
Cushman & Wakefield wprowadza usługę Design & Build w Polsce
Andrew Frizell i Glyn Evans, fot. mat. prasowe

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozbudowała dział Project & Development Services o nową platformę Design & Build, którą w Europie Środkowo-Wschodniej kieruje Glyn Evans z praskiego biura firmy. Za nową linię usług w Polsce odpowiada Andrew Frizell, partner i dyrektor działu Project Management na region Europy Środkowo-Wschodniej, którego wspiera w tej roli Glyn Evans.

REKLAMA

Nowa usługa Design & Build wzbogaci dotychczasową ofertę działu Project and Cost Management firmy Cushman & Wakefield w zakresie planowania, projektowania i budowy powierzchni, a także kompleksowej realizacji prac wykończeniowych. Dzięki nowej linii usług klienci Cushman & Wakefield mogą zlecić jednemu podmiotowi wykonanie wszystkich prac w ramach projektów z wykończeniem „pod klucz”.

- Wprowadzenie tej usługi wyznacza nowe kierunki w działalności naszej firmy i służy najlepszym interesom naszych klientów. Oferujemy teraz w pełni kompleksową obsługę, dzięki której ograniczamy ryzyko i skracamy czas realizacji inwestycji oraz gwarantujemy klientom wzrost wartości i większą transparentność - powiedział Andrew Frizell, dyrektor działu Project Management na region Europy Środkowo-Wschodniej, w warszawskim biurze firmy Cushman & Wakefield.

- Po sukcesie i dynamicznym rozwoju działu Project Management wregionie oraz w odpowiedzi na zainteresowanie rynku, wprowadzamy ofertę D&B na terenie całej Europy. Już teraz współpracujemy nad kilkoma projektami zarówno z najemcami, jak i inwestorami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przewidujemy, że sektor ten będzie się szybko rozwijał - dodaje Glyn Evans, dyrektor platformy Design & Build w Europie Środkowo-Wschodniej, w praskim biurze firmy Cushman & Wakefield.

Wśród projektów zrealizowanych przez specjalistów z nowoutworzonej platformy usług Design & Build wregionie EMEA znalazły się m.in.: biuro firmy Google w Brukseli, biuro oraz sklepy marki Puma w Turcji, atakże biuro LinkedIn w Londynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie