×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Duńska marka świętuje 70-lecie nową kolekcją. Projektowali ją Henrik Pedersen i Morten Georgsen

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 22 wrz 2022 16:27
  • Zaktualizowano: 22 wrz 2022 16:49
Duńska marka świętuje 70-lecie nową kolekcją. Projektowali ją Henrik Pedersen i Morten Georgsen
Okres pandemii zmienił wiele naszych preferencji i zasad. Praca z domu stała się dużą częścią naszego zawodowego życia, dlatego też BoConcept wprowadziło do swojej oferty dwa nowe produkty do domowego biura. Na zdjęciu biurko Kingston projektu Mortena Georgsena, fot. mat. prasowe BoConcept

Duńska marka BoConcept meblowa właśnie zaprezentowała swoją nową kolekcję na sezon AW22, którą świętuje 70-lecie istnienia. Autorami mebli składających się na New Kollektion są cenieni designerzy Henrik Pedersen i Morten Georgsen.

REKLAMA

  • BoConcept świętuje kampanię 70-lecie Ekstraordinær z New Kollektion, pełną ponadczasowych kształtów, neutralnych barw i funkcjonalności.
  • W nowej kolekcji marki znajdziemy zarówno całkowicie nowe produkty, jak i nowe wersje obecnych mebli, dostosowane do aktualnych potrzeb i stylu życia, jak praca z domu, czy spędzanie więcej czasu w wielofunkcyjnych przestrzeniach.

W dynamicznie zmieniającym się świecie, w którym konsumenci coraz częściej muszą redefiniować swój styl życia, powstała New Kollektion, która odpowiada tym wszystkim nowym potrzebom.

Okres zmian pociągnął za sobą konieczność odmienienia naszych przestrzeni i sposobu w jaki z nich korzystamy. Czas z rodziną i najbliższymi wydaje się teraz jeszcze cenniejszy, a rzeczy, o które dbamy nabrały większego znaczenia.

Nowości i znane produkty w nowej odsłonie

W nowej kolekcji marki znajdziemy zarówno całkowicie nowe produkty, jak i nowe wersje obecnych mebli, dostosowane do aktualnych potrzeb i stylu życia, jak praca z domu, czy spędzanie więcej czasu w wielofunkcyjnych przestrzeniach.

Wszystkie meble odzwierciedlają wartości i tradycję BoConcept: doskonałe rzemiosło, bezkompromisowa jakość oraz unikalne duńskie wzornictwo.
Zaprojektowane zostały przez duńskich projektantów Henrika Pedersena i Mortena Georgsena, z którymi marka współpracuje od wielu lat i którzy stworzyli dla BoConcept jedne z najbardziej popularnych produktów.

Okres pandemii zmienił wiele naszych preferencji i zasad. Praca z domu stała się dużą częścią naszego zawodowego życia, dlatego też BoConcept wprowadziło do swojej oferty dwa nowe produkty do domowego biura.

Zaprojektowane przez Mortena Georgsena Asti to biurko do domowego biura o prostych liniach, smukłych proporcjach i minimalistycznej ekspresji. fot. mat. prasowe BoConcept
Zaprojektowane przez Mortena Georgsena Asti to biurko do domowego biura o prostych liniach, smukłych proporcjach i minimalistycznej ekspresji. fot. mat. prasowe BoConcept

Henrik Pedersen

Projekty Henrika Pedersena oferują ciepły minimalizm. To luksus, który wzywa cię bez zbędnego leksykonu ozdób i blichtru. Jego język projektowania to mieszanka komfortu, naturalnych kształtów, prostych linii i prawdziwych, naturalnych materiałów – szczerość jest jedną z jego mantr.

Nie zważając na własne upodobania, Henrik wkłada całą swoją energię w to, aby jego projekty były optymalnym połączeniem uczuć, trendów, kunsztu i funkcjonalności w sposób, który w centrum uwagi stawia potrzeby użytkownika.
Kupując mebel projektu Henrika Pedersena, zyskujesz szansę na wyrażenie siebie bez żadnych kompromisów.

Dzięki swojej wrodzonej wrażliwości estetycznej duński projektant mebli i oświetlenia tworzy urzekające projekty, w tym kultowy już fotel Imola.

„Nie robię tego dla pieniędzy czy sławy. Moją pasją jest tworzenie dobrych produktów, które będą używane przez klientów na całym świecie”.

Morten Georgsen

Bazując na duńskim minimalizmie, Morten Georgsen jest mistrzem tworzenia systemów przechowywania i zachwycających stołów. Morten koncentruje się na eleganckiej funkcjonalności, dzięki czemu projektuje meble, które są piękne, a zarazem praktyczne. To właśnie pomiędzy pięknem a funkcjonalnością działa Morten. Każdy element jego projektów ma swój cel, dzięki czemu jego meble są minimalistyczne, funkcjonalne i eleganckie, stworzone do tego, aby wśród nich żyć.

Morten pracuje dla BoConcept już od ponad 25 lat, a jego projekty i talent okazały się ponadczasowe. Piękne w swojej prostocie dzieła Mortena zawsze pasują do nowoczesnych wnętrz.

„Łącząc miłe dla oka proporcje z pięknymi kolorami i materiałami oraz doskonałym wykonaniem, możesz stworzyć coś, co będzie budziło w ludziach pozytywne emocje”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie