Excellent - wyposażenie łazienek z dbałością o każdy szczegółPropertydesign.pl - 19-10-2016 11:05


Excellent SA to dynamicznie rozwijająca się polska firma, która skoncentrowała swoją działalność na branżach związanych z budownictwem w kraju i za granicą. Firma jest producentem m.in. wanien akrylowych, brodzików i ceramiki.

Jak informuje zarząd firmy, 25-letnia obecność na rynku zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm w branży. Dzisiaj Excellent SA to wiodąca firma związana z branżą budownictwa, zatrudniająca prawie 300 pracowników, posiadająca dwa duże własne magazyny, salon firmowy, blisko 50 Studiów Excellent oraz ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących. Excellent SA eksportuje swoje towary do prawie 20 państw europejskich.

Excellent to również duży producent wanien akrylowych, brodzików, wanien z systemem hydromasażu, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych, ceramiki oraz szkła trawionego.

Produkcja odbywa się ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy jej szczegół – cechuje ją indywidualne podejście do każdego zamówienia a jej nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta. Excellent niezmiennie kładzie szczególny nacisk na najwyższej klasy materiały i sprawdzone podzespoły.

Obecnie Excellent na rynku wanien to znana marka, ciesząca się dobra renomą i zaufaniem klienta. Wanny Excellent wybierają klienci do swoich mieszkań, ale można je również spotkać w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. Z oferty Excellent wanny akrylowe to najchętniej kupowany produkt przez klientów zagranicznych.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i jakości materiałów użytych do produkcji Excellent zapewnia najwyższą jakość  swoich produktów.

Oprócz wanien w branży łazienkowej Excelleny najbardziej kojarzony jest z produkcją systemów hydromasaży i chromoterapii. Opracowane przez firmę autorskie rozwiązania doceniane są przez klientów szukających wysokiej jakości produktów.

To może slogan - ale firmę tworzą ludzie. Ponad 20 proc. obecnej załogi Excellent stanowią pracownicy, którzy z firmą związani są od blisko 20 lat! Na rynku firma Excellent wyróżnia się prawie niezmiennym od lat składem Działów Handlowych oraz doświadczonymi przedstawicielami, którzy obsługują klientów hurtowych.

Na stronie excellent.com.pl są wszystkie informacje o produktach wraz z bryłami 3D do projektowania.

Zapraszamy na nasz Fanpage Excellent Łazienki!