×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Google Street View ma 15 lat. Mapy Google z nową funkcją: Immersive View

  • Autor: PAP
  • 25 maj 2022 14:59
Google Street View ma 15 lat. Mapy Google z nową funkcją: Immersive View
fot. shutterstock

Google Street View ma 15 lat! Ostatnio Google zaprezentował Immersive View, który ma zapewnić użytkownikom cyfrowo renderowane, a przy tym niezwykle realistyczne widoki fragmentów miast. Możemy zajrzeć nawet do wnętrz restauracji.

REKLAMA

  • Google Street View świętuje 15-lecie.
  • Ostatnio Google zaprezentował nową funkcją: Immersive View.

Zdjęcia zawarte w Immersive View pochodzą z kombinacji wygenerowanych komputerowo wizualizacji satelitarnych i zdjęć Google Street View. "Dzięki naszemu nowemu, wciągającemu widokowi będziesz mógł doświadczyć, jak wygląda okolica, punkt orientacyjny, restauracja lub popularne miejsce" - zapewniła w oświadczeniu Miriam Daniel, wiceprezes Google Maps.

Oznacza to, że w ramach nowej funkcji użytkownicy będą mogli zobaczyć, jak wyglądają różne obszary miejskie o różnych porach dnia i w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowo da się "zjechać" na poziom ulicy, by odkrywać różne miejscowe atrakcje.

Funkcja będzie dostępna na prawie wszystkich telefonach i urządzeniach cyfrowych. Najpierw w Los Angeles, Londynie, Nowym Jorku, San Francisco i Tokio. W innych miastach - "wkrótce".

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie