REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Gościnna wizyta Ikea w Gdyni

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 09 kwi 2018 14:04
Gościnna wizyta Ikea w Gdyni
fot. mat. pras.

Od 6 kwietnia w centrum handlowym Riviera w Gdyni działa nowy punkt spotkań Ikea z klientami. Mieszkańcy miasta mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa, jak pięknie i wygodnie urządzić swoją przestrzeń, a także zamówić wybrane meble, sprzęt AGD i akcesoria przez internet. To drugi taki punkt zespołu IKEA Gdańsk zrealizowany w ramach wewnętrznego konkursu „Milion na innowacje”.

REKLAMA

Ikea Gościnnie to czasowy punkt spotkań i inspiracji dla klientów, w którym pracownicy Ikea pomogą klientom zaplanować i zaprojektować kuchnie marzeń, udzielą wsparcia w zakresie doboru produktów, pomogą w skompletowaniu zamówienia, rezerwacji terminu montażu i transportu mebli. Pierwszy punkt Ikea Gościnnie został otwarty w Olsztynie 21 lutego i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Klienci, którzy odwiedzili nas w Olsztynie, zabrali do swoich domów blisko 2000 katalogów Ikea, a wspólnie z naszymi pracownikami zaplanowali ponad 130 kuchni.

Ikea Gościnnie jest projektem pilotażowym realizowanym przez zespół pracowników Ikea Gdańsk. Projekt jest jednym z laureatów wewnętrznego konkursu na pomysły pracowników Ikea na rozwój firmy „Milion na innowacje”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie