×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Paradyż buduje centrum handlowo-logistyczne

  • Autor: lazienka.pl
  • 16 maj 2014 12:14
Grupa Paradyż buduje centrum handlowo-logistyczne
Centrum handlowo-logistyczne Grupy Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim
Grupa Paradyż buduje centrum handlowo-logistyczne
Grupa Paradyż buduje centrum handlowo-logistyczne
Grupa Paradyż buduje centrum handlowo-logistyczne

Grupa Paradyż inwestuje w centrum handlowo-logistyczne w Tomaszowie Mazowieckim. Centralizacja procesów magazynowych Paradyż Logistics&Trade ma przyspieszyć dostawy do klientów, bo będzie realizowana 24 godziny na dobę - informuje w rozmowie z serwisem lazienka.pl Łukasz Szymański, wiceprezes ds. handlu Grupy Paradyż.

REKLAMA

Przedsięwzięcie powstaje w podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

- Rynek wciąż ewoluuje, rosną również wymagania Klientów, dlatego trzeba się do nich nieustannie dostosowywać. Współcześni Klienci są bardzo wymagający. Mają dużą wiedzę, oczekują już nie tylko dobrej ceny i przyzwoitej jakości, ale profesjonalnej i szybkiej obsługi oraz fachowego doradztwa w wyborze optymalnego dla siebie produktu - mówi Łukasz Szymański, wiceprezes ds. handlu Grupy Paradyż.

- Dlatego jako Grupa Paradyż nieustannie się doskonalimy, dostarczając nowe rozwiązania i usługi. Chcemy, aby nasi Konsumenci skupili się jedynie na wyborze kolekcji, która najbardziej odpowiada ich gustom. My natomiast zatroszczymy się o resztę - dodaje Łukasz Szymański.

Centralizacja procesów magazynowych Paradyż Logistics & Trade przyspieszy dostawy do klientów, ponieważ będzie ona realizowana 24 godziny na dobę. Ponadto firma ograniczy dostawę na terenie kraju do 48 godzin (obecnie trwa to 3-4 dni). Grupa Paradyż przygotowała projekt konfekcjonowania produktów Grupy pod indywidualne potrzeby, także klientów finalnych.

Zwiększenie wydajności obecnych zasobów magazynowych zaplanowano na ponad 30 proc. Trzy lata temu spółka wdrożyła oprogramowanie WMS do zarządzania zasobami magazynowymi oraz planowania dostaw towaru. Wprowadziła także platformę internetową B2B usprawniającą procesy przygotowania i dostawy zamówień. Dostępna jest w 3 wersjach językowych – polskim, angielskim oraz rosyjskim – i obsługuje wszystkie waluty, w jakich rozliczają się klienci Grupy – PLN, EUR, USD i RON. - Ciągle unowocześniamy te systemy i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że współczesna logistyka jest ważnym elementem konkurencyjności - mówi łukasz Szymański.

Więcej: Sukces rynkowy zależy od efektywności systemu dystrybucji

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie