Gwiazda architektury litewskiej w KatowicachPropertydesign.pl - 11-04-2017 16:20


W katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się wykład z cyklu: Mistrzowie Architektury | Gintautas Natkevičius z Architecutral Bureau NG.atkevičius & Partner w rozmowie z Adomas Rimšelis. Tym razem czeka nas dialog - o procesie twórczym, o inspiracjach, wpływach i powstawaniu idei.

Dwóch prelegentów zwróci naszą uwagę na pierwsze zarysy koncepcji, kluczowe słowa i elementy projektu - ich rozwój aż po etap realizacji. Pierwszy raz SARP Katowice gości mistrza architektury z Litwy. Wyjątkowy mistrz i wyjątkowe miejsce - w tym roku SARP Katowice zaprasza bowiem na serię wykładów do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Pierwszy wykład w 2017 roku odbędzie się w Audytorium MCK, Plac Sławika i Antalla 1, 27.04.2017 (czwartek), godz. 18.00. Formularz zgłoszeniowy, który umożliwi rezerwację miejsc na wykład zostanie udostępniony przez SARP Katowice we wtorek, 12-ego kwietnia. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na wykład "w ostatniej chwili" zostawiona została pula 100 miejsc, które nie podlegają rezerwacji.