×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hiszpańska firma kamieniarska stawia na Polskę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 sie 2018 10:42
  • Aktualizacja: 31 sie 2018 10:48
Hiszpańska firma kamieniarska stawia na Polskę
Silestone Loft Series fot. mat. prasowe

Grupa Cosentino to rodzinna firma kamieniarska, ale o globalnym zasięgu. Obecna jest w 40 krajach, a aktywa ma właśnie w 29 z nich, oferując ciekawe rozwiązania dla branży architektonicznej. Od kilku lat działa w Polsce i prężnie rozwija się.

REKLAMA

Początek działalności Grupy Cosentino związany jest z wydobyciem, przetwarzaniem i sprzedażą marmuru w prowincji Almeria, w Hiszpanii. Od 1979 roku firma dynamicznie się rozwija, a prowadzone nieustannie badania sprawiły, że Cosentino sięgnęło po najnowocześniejszą technologię, wykorzystując ją do produkcji innowacyjnych materiałów i wysokiej jakości rozwiązań dla świata architektury. Dzięki współpracy z klientami oraz partnerami, firma przewiduje potrzeby rynku
i odpowiada na nie, opracowując nowatorskie rozwiązania, które podnoszą jakość życia ludzi
i jednocześnie stanowią dla nich inspirację.

Od samego początku swojego istnienia marka stawia na zrównoważony rozwój, co zapewnia jej czołową pozycję w przemyśle kamieniarskim. Dużą część swoich zysków reinwestuje, przeznaczając środki na poszukiwanie pionierskich rozwiązań w swojej branży. Cosentino stosuje zaawansowaną technologię, by tworzyć nowoczesne powierzchnie, pozwalające na aranżację pięknych wnętrz zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach komercyjnych. Różnorodne rozwiązania, oferowane przez markę, zapewniają wachlarz możliwości zarówno architektom, jak i specjalistom z branży budowlanej.

Grupa stawia na Polskę. Już 13.09 br. w Parzniewie koło Warszawy odbędzie się oficjalne, wielkie otwarcie pierwszego centrum logistycznego Cosentino w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie