×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Home staging coraz popularniejszy w Polsce

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 gru 2021 16:30
Home staging coraz popularniejszy w Polsce
W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania home stagingiem w Polsce. fot. Shutterstock

W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania home stagingiem w Polsce i dynamiczny rozwój usługi na rynku. Odzwierciedleniem trendu jest pierwsza w naszym kraju konferencja poświęcona branży home stagingu.

REKLAMA

  • 9 stycznia 2022 roku odbędzie się w Warszawie I konferencja poświęcona branży home stagingu w Polsce.
  • Konferencja będzie ona częścią światowych obchodów Międzynarodowego Dnia Home Stagingu, który ustanowiła Barb Schwarz, twórczyni home stagingu, w 50. rocznicę pierwszego wykonanego przez siebie home stagingu w USA.
  •  Podczas konferencji zostaną poruszone praktyczne aspekty home stagingu, m.in. takie zagadnienia, jak: szanse i zagrożenia, jakie stoją przed branżą home stagingu w Polsce, czy home staging jest dla każdego oraz temat współpracy home stagerek z pośrednikami nieruchomości.

Udział w konferencji wezmą liczni eksperci z branży home stagingu i rynku nieruchomości, aby móc podzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Swoją obecność zapowiedziała Maria Semczyszyn (home staging), a wśród prelegentek pojawiają się takie nazwiska, jak Klaudia Leszczyńska (home staging), czy Natalia Drysiak (nieruchomości).

– Celem organizowanej przez nas konferencji jest integracja branży, wymiana doświadczeń oraz pomoc home stagerkom stawiającym pierwsze kroki w branży – mówi Elwira Zwolińska, Ambasadorka #stagingdaypolska2022, członkini IAHSP Europe oraz laureatka kilku międzynarodowych nagród home stagingowych. – Pragniemy dotrzeć z informacją o tym wydarzeniu do osób nie tylko z branży home stagingu, ale również inwestorów, pośredników nieruchomości, fotografów oraz wszystkich, którzy w najróżniejszy sposób związani są z rynkiem nieruchomości – dodaje Zwolińska.

Partnerem wydarzenia jest IAHSP Europe, Międzynarodowe Stowarzyszenie Home Staging Professionals® Europe, które wspiera specjalistów home stagingu w całej Europie i działa na rzecz dalszego uznania i wzmocnienia zawodu na Starym Kontynencie.

Organizatorkami tego przedsięwzięcia są aktywne uczestniczki rynku home stagingu w Polsce, ambasadorki Międzynarodowego Dnia Home Stagingu oraz członkinie IAHSP Europe: Elwira Zwolińska, Miomaro home, Marzena Piotrowska, Wystrój ma znaczenie, Klaudia Leszczyńska, Klaudia Leszczyńska Staging oraz Joanna Popławska, Home for me.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie