REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Już oficjalnie. Philips Lighting zmienił nazwę na Signify

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 maj 2018 15:45
Już oficjalnie. Philips Lighting zmienił nazwę na Signify
fot. mat. prasowe

Signify (Euronext: LIGHT) zmienił dziś swoją nazwę, na podstawie zmiany statutu spółki z Philips Lighting N.V. na Signify N.V.

REKLAMA

- Wybór nowej nazwy spółki wynika z faktu, że światło staje się inteligentnym środkiem przekazu, który łączy ludzi i nadaje nowe znaczenie - powiedział Eric Rondolat, dyrektor generalny Signify. Jest to jasne odzwierciedlenie naszej strategicznej wizji i celu, którym jest uwolnienie niezwykłego potencjału światła, aby uczynić życie jaśniejszym a świat lepszym - dodał.

Na podstawie obowiązującej umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka Signify w dalszym ciągu będzie korzystała z marki Philips - marki cieszącej się największym zaufaniem na globalnym rynku oświetleniowym. Firma planuje wprowadzenie nowej nazwy we wszystkich krajach, w których prowadzi swoją działalność z początkiem 2019 r.

Signify prowadzi działalność w ponad 70 krajach i zatrudnia 32 000 ludzi z całego świata. W 2017 roku spółka osiągnęła obroty rzędu 7 miliardów euro i zainwestowała 354 miliony euro w badania i rozwój.

- Kierujemy się zasadą, że światło ma ogromne znaczenie -  dodał Eric Rondolat. A łącząc je z siecią, oprogramowaniem, czujnikami i platformami IoT, otwieramy drzwi do bardziej inteligentnego, cyfrowego świata.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie