REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolacja na dachu najwyższego budynku UE? Varso Tower gra z WOŚP

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 sty 2023 13:31
Kolacja na dachu najwyższego budynku UE? Varso Tower gra z WOŚP
Varso Tower gra z WOŚP, fot. mat. pras.

Kolacja dla dwojga na dachu Varso Tower jest do wylicytowania na aukcji HB Reavis w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

REKLAMA

  • HB Reavis wspiera 31. Finał WOŚP wyjątkową aukcją.
  • Tym razem do wylicytowania jest kolacja dla dwojga na dachu Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europejskiej.
  • W Varso Tower znajdują się jedne z najwyżej położonych tarasów widokowych w Europie.
  • Varso Tower to 53-piętrowy wieżowiec w centrum Warszawy, który zaprojektowała pracownia Foster + Partners.

Jak co roku, tak i tym razem HB Reavis  wspiera 31. Finał WOŚP wyjątkową aukcją – kolacją dla dwojga na dachu Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europejskiej. Będzie to podwójna uczta – zwycięzcy będą rozkoszować się nie tylko widokiem Warszawy z tarasu na wysokości 230 metrów. Szef kuchni restauracji Quattro Formaggi, mieszczącej się w Varso Place, zabierze ich w niezapomnianą kulinarną podróż, serwując najlepsze włoskie dania.

Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę, wspierając kolejny szczytny cel. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że zwycięzcy licytacji będą czuli się podwójnie wygrani. Za otwarte serca otrzymają wyjątkową nagrodę. Włoska kolacja serwowana na tarasie widokowym na wysokości aż dwukrotnie wyższej niż punkt obserwacyjny w Pałacu Kultury i Nauki to marzenie wielu miłośników dobrego smaku i niezapomnianej przygody. Dlatego wierzymy, że licytacja będzie emocjonująca, a jej uczestnicy hojni – mówi Marta Pośniak, PR Manager w HB Reavis.

W Varso Tower znajdują się jedne z najwyżej położonych tarasów widokowych w Europie. Na jednym z nich, położonym na wysokości 205 metrów rośnie kilkanaście dojrzałych drzew, które wraz innymi roślinami tworzą najwyżej zasadzony ogród w Warszawie. Drugi taras widokowy znajduje się na wysokości 230 metrów, znacząco przewyższając pozostałe punkty obserwacyjne w mieście. 

Varso Tower to najwyższy budynek w UE, fot. mat. prasowe
Varso Tower to najwyższy budynek w UE, fot. mat. prasowe

Varso Tower to 53-piętrowy wieżowiec w centrum Warszawy, który zaprojektowała pracownia Foster + Partners. Jej architekci stworzyli wiele znanych drapaczy chmur w Londynie, Nowym Jorku, Frankfurcie czy Hong Kongu. To często dzieła sztuki inżynieryjnej oraz wizytówki miast, w których powstały. 

Budynek przy ulicy Chmielnej 69 jest częścią wielofunkcyjnego miejsca, w którego skład wchodzą biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowy mieszczący m.in. restauracje, klub fitness i przychodnię. Ważnym jego elementem jest zieleń – kilkadziesiąt drzew zasadzono przed budynkiem, na jego szczycie oraz w przestronnym lobby, które zdobi ponadto ręcznie wykonana ceramiczna mozaika.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie