×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe o Bydgoszczy. Dotyczące m.in. gospodarki przestrzennej i architektury

  • Autor: PAP
  • 27 mar 2022 11:36
Konkurs na najlepsze prace dyplomowe o Bydgoszczy. Dotyczące m.in. gospodarki przestrzennej i architektury
fot. shutterstock

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ogłosił konkurs na najlepsze prace dyplomowe - licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktoranckie - poruszające problematykę związaną z miastem. Nagrody przewidziano dla autorów i promotorów.

REKLAMA

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe, które zostały obronione w roku akademickim 2020/2021, to jest od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2021 r.

Muszą one dotyczyć problematyki związanej z Bydgoszczą, w szczególności: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dziedzin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Prace będą oceniane i nagradzane w dwóch kategoriach: magisterskie i doktoranckie oraz licencjackie i inżynierskie. W pierwszej kategorii za pierwsze miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 7 tys. zł brutto, za drugie - 5 tys. zł brutto i za trzecie - 3 tys. zł brutto, a w drugiej kategorii odpowiednio - 5, 3, 2 tys. zł brutto.

Nagrodę w wysokości 1,5 tys. zł otrzymają również promotorzy prac, które zajmą pierwsze miejsca.

Prace do konkursu mogą zgłaszać ich autorzy w terminie do 30 kwietnia.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, który wraz z niezbędnymi dokumentami dostępny jest stronie internetowej miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie