REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Najbardziej niezwykłe domy świata? Zdradza Netflix i architekt Piers Taylor

  • Autor: Propertydesign.pl / Netflix
  • 09 mar 2018 17:00
fot. pixabay.com

Miłośnicy architektury będą zachwyceni najnowszą produkcją na platformie internetowej Netflix. To serial dokumentalny „Najbardziej niezwykłe domy świata” w którym zobaczymy naprawdę spektakularne domy w najdalszych zakątkach.

REKLAMA

W tę niezwykła podróż zabiorze nas wielkokrotnie nagradzany architekt Piers Taylor wraz z aktorką i entuzjastką nieruchomości Caroline Quentin. W pierwszej serii zobaczymy cztery odcinki.

W pierwszym Piers i Caroline rozpoczynają oglądanie niesamowitych górskich domów w Santa Monica, po czym wybierają się do Arizony, Nowej Zelandii i w Alpy Szwajcarskie. Następny zabierze nas w... las. W tym odcinku Caroline i Piers pokażą niezwykłe domy położone w lesie — w okolicach Madrytu, w górach Catskills i w Nowej Zelandii.

Trzeci odcinek serialu pokaże nam domy na wybrzeżu. Tu Piers i Caroline płyną łodzią na norweską wyspę, gdzie rozpoczynają przegląd domów położonych nad brzegiem morza. Odwiedzą też Hiszpanię, Nową Zelandię i Kanadę.

Czwarty z serii zapowiada się naprawdę interesująco. W nim Piers i Caroline zwiedzają luksusowy podziemny dom w Grecji, a następnie udają się w Alpy Szwajcarskie, do Nowej Zelandii i do Amsterdamu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie