REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Newmor Polska - 20 lat za nami - to dopiero początek

  • Autor: propertydesign.pl
  • 05 paź 2020 13:02
Newmor Polska - 20 lat za nami - to dopiero początek
Lider profesjonalnych systemów wykończenia wnętrz obiektowych świętuje swoje 20-lecie, fot. mat. Newmor Polska
Newmor Polska - 20 lat za nami - to dopiero początek
Newmor Polska - 20 lat za nami - to dopiero początek

Rok 2020 nabiera szczególnego wymiaru w historii firmy Newmor Polska, bo właśnie w tym roku, a dokładnie 1 października minęło 20 lat od momentu jej założenia. Tegoroczny jubileusz to wyjątkowa okazja do wspomnień i podsumowania dwóch, pełnych sukcesów dekad działalności na rynku wnętrzarskim obiektów komercyjnych - mówi Zdzisław Krzeczowski, prezes Newmor Polska.

REKLAMA

Bogata historia

Ostatnie 20 lat to wyjątkowy czas pełen sukcesów, dynamicznego rozwoju i nieszablonowych realizacji, z których możemy być dumni. Od samego początku, otwierając pierwszą siedzibę w Krakowie, w 2000 roku, wiedzieliśmy, że tworzymy unikalną markę – specjalistę na rynku polskim i europejskim w dystrybucji, a także produkcji materiałów wykończeniowych do obiektów komercyjnych. Sukcesywnie podejmowaliśmy współpracę na zasadach wyłączności z największymi producentami z całego świata – Newmor Wallcoverings, Len-Tex Corporation, Halbmond Teppichwerke GmbH, Tapibel i wiele innych. Duży potencjał i bogata oferta produktowa pozwala nam na prowadzenie kompleksowej i profesjonalnej usługi sprzedaży systemów wykończenia ścian i podłóg obiektowych. Zachowujemy balans pomiędzy pięknem, użytecznością i najwyższą jakością. Prowadząc politykę odpowiedzialnej współpracy i stawiając na stały rozwój i stabilizację firmy udało nam się zrealizować kolejny cel. Zrezygnowaliśmy z wynajmowanych powierzchni biurowych i staliśmy się właścicielem trzech nowoczesnych siedzib – biur i showroomów w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku. W bieżącym roku otworzyliśmy również nowoczesny magazyn wysokiego składowania w Krakowie. Pełni pasji i zaangażowania działamy na terenie całej Polski i Europy, aby dotrzymać kroku stale rozwijającej się branży biurowej i hotelarskiej.

Długofalowe relacje i profesjonalna współpraca

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wzajemne zaufanie i partnerstwo w budowaniu relacji biznesowych, dlatego konsekwentnie ulepszamy i udoskonalamy naszą ofertę. Posiadamy najlepsze światowe marki dające możliwość wyboru unikatowych produktów i realizacji designerskich wnętrz. Nasze innowacyjne technologie pozwalają tworzyć produkty zgodne ze światowymi standardami oraz nowoczesnym wzornictwem. Nasi klienci i partnerzy zawsze mogą liczyć na efektywną współpracę, a dzięki specjalistycznej wiedzy gwarantujemy dobór najlepszych na rynku materiałów wykończeniowych. Potwierdzają to liczne certyfikaty, referencje oraz prestiżowe nagrody, które otrzymaliśmy w ciągu minionych 20 lat.

Doświadczenie i innowacyjność

Newmor Polska dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi europejskimi i amerykańskimi producentami jest gwarancją najwyższej jakości produktów w zakresie wykończenia ścian i podłóg. Jesteśmy liderem wśród dostawców profesjonalnych systemów wykończenia wnętrz obiektowych. Misja firmy opiera się na odpowiedzialnych decyzjach opartych na wieloletnim doświadczeniu i świadomemu podejściu do ekologii, zdrowia i bezpieczeństwa. Indywidualne podejście do klientów i partnerów oraz rzetelna współpraca z wykorzystaniem prestiżowych, certyfikowanych i obiektowych produktów to nasza wizytówka.

Serce firmy - silni ludzie tworzą silne firmy

Najważniejszym kapitałem w Newmor Polska są pracownicy, którzy każdego dnia konsekwentnie dbają o wartościowe relacje i najwyższą jakość usług oferowanych klientom. Wdrażając kluczowe dla nas wartości, umożliwiamy stały rozwój, stawiając przy tym na rzetelną współpracę. Każdy pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego staramy się zapewnić im wsparcie oraz atrakcyjne i komfortowe miejsce pracy, z którego mogą czerpać satysfakcję.

 20 lat za nami – to dopiero początek

Z okazji jubileuszu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim klientom, partnerom biznesowym oraz pracownikom za zaufanie, zaangażowanie oraz współpracę. Dzięki Wam stworzyliśmy solidną i silną markę, która stale się rozwija. Jesteśmy niezwykle dumni z projektów, które mieliśmy przyjemność z Wami realizować i mamy nadzieję, że kolejne lata będą przepełnione wspólnymi sukcesami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie