×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 kwi 2020 11:38
  • Aktualizacja: 14 kwi 2020 12:08
Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce
Fot. Mat. prasowe
Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce
Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce
Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce
Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce
Nowy model elastycznych biur już latem w Polsce

- Już dziś widać wiele obszarów wymagających nowego podejścia, umożliwiającego funkcjonowanie społeczności. Na liście pożądanych rozwiązań są chociażby te z dziedziny MedTech, PropTech czy szeroko pojętej transformacji cyfrowej -  przekonuje Aureliusz Górski, współzałożyciel CIC Poland oraz Founding Executive Director w fundacji Venture Café Warsaw.

REKLAMA

Już latem polskie firmy będą mogły stać się częścią międzynarodowej społeczności CIC, czerpiąc od niej wiedzę, inspiracje oraz korzystając z możliwości pozyskania wartościowych partnerów biznesowych i kapitału. W rewanżu nasi rodzimi przedsiębiorcy wniosą do tego grona nowe spojrzenie, doświadczenia oraz świeżą energię i pomysły. Dziś skuteczna międzynarodowa współpraca jest cenniejsza niż kiedykolwiek.

- Tworząc powierzchnie CIC Warsaw w kompleksie Varso Place, całym sercem zaangażowaliśmy się w proces projektowania najwyższej jakości przestrzeni, sprzyjających kreatywnej, efektywnej pracy. Zaczerpnęliśmy to, co najlepsze z doświadczeń innych centrów CIC na świecie i połączyliśmy z własnymi nowatorskimi pomysłami. Nasza propozycja jest odpowiedzią na potrzeby zarówno kreatywnych startupów na początku swojej kariery, jak i wymagających biznesów, które potrzebują bezpiecznych, sprawdzonych rozwiązań oraz serwisu na najwyższym poziomie - mówi Izabela Górska, Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca CIC Poland, Sales Lead w CIC Warsaw.

Bez względu na to, jak długo trwa faza wzrostu czy recesja, pewne jest jedno – trend się w końcu odwróci. Dlatego firmy muszą elastycznie podchodzić do planowania i być gotowe na szybkie wdrażanie zmian. I chociaż każdy kryzys generuje wiele problemów, to przynosi też w dłuższej perspektywie szanse czekające na mądre wykorzystanie.

- Już dziś widać wiele obszarów wymagających nowego podejścia, umożliwiającego funkcjonowanie społeczności. Na liście pożądanych rozwiązań są chociażby te z dziedziny MedTech, PropTech czy szeroko pojętej transformacji cyfrowej. Potrzebujemy innowacji, które sprawią, że zmieniający się świat będzie lepszym miejscem do życia - przekonuje Aureliusz Górski, współzałożyciel CIC Poland oraz Founding Executive Director w fundacji Venture Café Warsaw, siostrzanej organizacji non-profit CIC.

CIC wyróżnia się unikalnym modelem oferowanych najemcom usług. Dba o to, aby przedsiębiorcy mogli skupić się na budowaniu wartościowych dla biznesu relacji i rozwoju działalności. Kilkudziesięcioosobowy zespół CIC Warsaw zadba o komfort bezproblemowej pracy firm. Pomoże też w nawiązywaniu kontaktów w ramach społeczności podczas organizowanych przez CIC eventów oraz na co dzień. Do dyspozycji swoich rezydentów CIC Warsaw przygotowuje 50 sal konferencyjnych oraz budek telefonicznych, przestrzeń eventową czy strefę wellness. Będzie też m.in. można korzystać z całodobowej recepcji, bogatej oferty kawiarni i restauracji oraz dostępu do wszystkich lokalizacji CIC na świecie.

W zmieniającej się dziś rzeczywistości model elastycznej oferty biurowej, w której w ciągu 30 dni można łatwo zmienić skalę i rodzaj wykorzystywanej powierzchni, uzupełniony najwyższej jakości infrastrukturą, ułatwi optymalne, sprawne zarządzanie i optymalizację kosztów. Pozwoli też firmom na dogodne łączenie pracy off-line z on-line.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie