×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy najemca, nowe drzewo - centrum handlowe włącza się w akcję sadzenia zieleni

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 gru 2021 15:44
  • Aktualizacja: 06 gru 2021 15:45
Nowy najemca, nowe drzewo - centrum handlowe włącza się w akcję sadzenia zieleni
Vivo! Lublin włączyło się w jesienną akcję sadzenia drzew i krzewów organizowaną przez Urząd Miasta. fot. mat. prasowe

W ramach realizacji nowej strategii zrównoważonego rozwoju, centrum handlowe Vivo! Lublin włączyło się w wielką akcję sadzenia drzew i krzewów, którą zainaugurował Urząd Miasta.

REKLAMA

  • Vivo! Lublin włączyło się w jesienną akcję sadzenia drzew i krzewów organizowaną przez Urząd Miasta.
  • W jej ramach centrum handlowe ufundowało 6 lip, które zostały posadzone przy ul. Podzamcze.
  • Każde z posadzonych drzew otrzymało w związku z tym tabliczkę informacyjną wraz z logiem nowego najemcy, który pojawił się w ofercie centrum. 

- „Nowy najemca – nowe drzewo” to kolejny projekt marki VIVO!, który akcentuje nasze zaangażowanie w lokalny ekosystem. Z pełną konsekwencją, krok po kroku, realizujemy założenia nowej strategii zrównoważonego rozwoju, tak aby pozytywnie wpłynąć na miejsca, w których żyjemy i pracujemy - mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

W ramach nowej strategii zrównoważonego rozwoju Vivo! Lublin regularnie wdraża działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Centrum handlowe, poza cyklicznymi akcjami sadzenia drzew, większy nacisk położyło także na segregację odpadów, wymianę energochłonnego oświetlenia, oszczędność zużycia energii elektrycznej oraz wody.

Na dachu funkcjonuje VIivo! Pasieka, złożona z czterech uli, w których zamieszkuje ponad 200 tys. pszczół rasy Buckfast. Znajduje się ona w specjalnej strefie od strony północy, na terenie łąki na co dzień niedostępnej dla klientów. Niedawno pojawiły się tu także budki lęgowe dla ptaków oraz hotel dla owadów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie