×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pawilon Polski na EXPO 2020 z kolejnym wyróżnieniem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 mar 2022 10:39
Pawilon Polski na EXPO 2020 z kolejnym wyróżnieniem
Pawilon Polski na EXPO w Dubaju, proj. WXCA, fot. mat. prasowe

Zaprojektowany przez WXCA Pawilon Polski na EXPO 2020 w Dubaju zgarnął kolejną nagrodę. Tym razem został doceniony przez Międzynarodowe Biuro Wystaw Światowych, Bureau International des Expositions.

REKLAMA

Z radością informujemy, że zdobyliśmy srebrną nagrodę za Projektowanie wnętrz (średni pawilon) Biura International des Expositions, poinformowali na swoim profilu w serwisie społecznościowym facebook architekci z pracowni WXCA, która stoi za projektem Pawilonu Polskiego na EXPO 2020 w Dubaju.

– Projektując zarówno architekturę pawilonu, jak i wystawę, mieliśmy na celu stworzenie spójnej, immersyjnej przestrzeni służącej wielowymiarowym doświadczeniom, zachęcając nie tylko do poznania  natury Polski, która ma wiele obliczy, ale także do refleksji nad istnieniem człowieka i natury oraz nad wspólną odpowiedzialnością za naszą planetę – powiedziała współautorka projektu Marta Sękulska-Wrońska, cytowana we wpisie.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Pawilonu Polskiego. Wcześniej pawilon został wybrany najlepszym pawilonem w swojej kategorii (Best Large Pavilion) w konkursie The Exhibitor Magazine World Expo Awards.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie