×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piotr Grzybowski i Magdalena Hubka z nagrodą Best Polish Designer

  • Autor: PropertyDesign.pl, opr. AS
  • 29 sty 2023 14:32
Piotr Grzybowski i Magdalena Hubka z nagrodą Best Polish Designer
Magdalena Hubka i Piotr Grzybowski tworzący markę Swallow’s Tail Furniture

Piotr Grzybowski i Magdalena Hubka tworzący markę Swallow’s Tail Furniture zdobyli nagrodę Best Polish Designer w konkursie Dobry Design.

REKLAMA

Za nami gala konkursu Dobry Design, podczas której wręczono statuetki w konkursie Dobry Design.  Gala była wieńczeniem drugiego dnia 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Piotr Grzybowski i Magdalena Hubka tworzący markę Swallow’s Tail Furniture zdobyli nagrodę Best Polish Designer.

Piotr Grzybowski, Swallow's Tail Furniture, odbiera nagrodę Best Polish Designer na gali Dobry Design 2023.
Piotr Grzybowski, Swallow's Tail Furniture, odbiera nagrodę Best Polish Designer na gali Dobry Design 2023.

Markę Swallow’s Tail Furniture tworzy dwoje projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych: Magdalena Hubka, absolwentka wydziału Grafiki artystycznej oraz Piotr Grzybowski, który ukończył architekturę wnętrz.

Projektowaniem mebli zajmują się od 1999 roku, ale własne studio i manufakturę zaczęli budować w 2012 roku, by dwa lata później stworzyć markę Swallow’s Tail Furniture.

Twórców STF charakteryzuje szczególne podejście do produkcji – proces powstawania mebli od początku do końca jest w jednych rękach, które od pierwszej kreski szkicu na papierze czuwają nad każdym kolejnym etapem kreacji. To meble „pod specjalnym nadzorem”, dopracowane w każdym szczególe, by nie zawieść swoich odbiorców nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i estetyki.

Pozostali nominowani w kategorii Best Polish Designer to: Marta Niemywska-Grynasz, Dawid Grynasz, Grynasz Studio; Maciej Zień; Maja Ganszyniec, Studio Ganszyniec; Nikodem i Kamila Szpunar, Szpunar Studio.

Plebiscyt Dobry Design jest nową odsłoną organizowanego od kilkunastu lat konkursu Dobry Design. W 2022 roku z sukcesem przenieśliśmy go na arenę 4 Design Days - nie istnieje lepsze miejsce do rozmowy i oceny wzornictwa, firm i ich produktów, innowacyjności, funkcjonalności i jakości.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie