×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Platforma przekształcania wnętrz Colliers Define wita nowego członka zespołu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 lis 2022 12:29
Platforma przekształcania wnętrz Colliers Define wita nowego członka zespołu
Na zdjęciu nowe biuro Prisjakt Poland, za którego projekt odpowiada Colliers Define, fot. Adam Grzesik

Zespół Colliers Define, platformy oferującej usługi przekształcania wnętrz i przestrzeni komercyjnych, dołączył Paweł Szafarczyk.

REKLAMA

  • Do grona ekspertów Colliers dołączył Paweł Szafarczyk, który objął stanowisko Clients Relations Director w zespole Design & Build, działającym w ramach platformy Colliers Define.
  • Platforma Define to autorski koncept zintegrowanych usług kompleksowego przekształcania wnętrz i przestrzeni komercyjnych: biurowych, handlowych, hotelowych, rynku PRS oraz wielu innych.

Do obowiązków Pawła Szafarczyka będzie należało utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, poszukiwanie dla nich najlepszych możliwych rozwiązań biznesowych, a także stymulowanie rozwoju samej platformy Colliers Define.

– Działania zespołu Design & Build w ramach platformy Colliers Define znacznie wykraczają poza standardowy proces projektowania i wykonawstwa przestrzeni na zlecenie klienta. Bardzo ważne jest dokładne zrozumienie celów, jakie klient chce osiągnąć na końcu tego procesu, co wymaga współpracy między różnymi zespołami oraz specjalistami i wypracowanie spójnych rozwiązań. Jestem przekonany, że doświadczenie Pawła pozwoli nam na jeszcze lepsze diagnozowanie potrzeb klientów i dostarczanie im najlepiej dopasowanej oferty – mówi Bartosz Jankowski, partner w Colliers, dyrektor działu Define, zarządzający generalnym wykonawstwem i usługami Design & Build.

Paweł Szafarczyk to ekspert z wszechstronnym doświadczeniem biznesowym, które zdobywał m.in. w branży nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w badaniu potrzeb klienta i opracowywaniu kompleksowych rozwiązań, które pomagają w lepszym wykorzystaniu jego potencjału biznesowego. Prowadził wiele złożonych projektów i doradzał międzynarodowym firmom w kształtowaniu strategii dla przedsięwzięć dotyczących zarówno pojedynczych aktywów, jak i pełnych portfolio. 

Paweł Szafarczyk, nowy Clients Relations Director w Colliers Define.
Paweł Szafarczyk, nowy Clients Relations Director w Colliers Define.

Przed dołączeniem do Colliers Paweł pracował m.in. w JLL, gdzie na jako Client Solutions Director wspierał klientów efektywnie, koordynując dostarczanie usług z zakresu Project Management, TDD (technical due dilligence) i ESG. Doświadczenie zdobywał także w Reesco i Forbis Group, gdzie współtworzył i realizował strategie rozwoju firm na polskim rynku.

– Colliers Define to unikatowa na polskim rynku platforma, która integruje różnorodne kompetencje ekspertów w jeden spójny proces. Cieszę się, że dołączyłem do zespołu, w którym praktykujemy nieszablonowe podejście do klienta i rozwiązujemy często trudne i złożone problemy związane nie tylko z samą nieruchomością, ale też dopasowaniem jej do aktualnych potrzeb pracowników i nowych środowisk pracy. Kreatywne myślenie i szybkie wdrażanie innowacji pozwalają nam zaskakiwać, przekraczać oczekiwania i osiągać najlepsze wyniki dla naszych klientów – mówi Paweł Szafarczyk, nowy Clients Relations Director w Colliers Define.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie