×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Polskie centra handlowe docenione. Arkadia z nagrodą za przebudowę roku

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 paź 2018 11:05
Polskie centra handlowe docenione. Arkadia z nagrodą za przebudowę roku
fot. mat. pras.

Gala konkursu PRCH Retail Awards 2018, która już za nami, miała szczególne znaczenie dla firmy Unibail-Rodamco-Westfield, której to przedstawiciele aż sześć razy wychodzili na scenę, by odebrać statuetkę. Wroclavia zwyciężyła w kategoriach: „Kampania otwarcia roku” oraz „Nowe centrum handlowe roku”, a także otrzymała wyróżnienie specjalne w tej kategorii. Arkadia została doceniona za „Przebudowę, rozbudowę i modernizację roku”, Galeria Wileńska otrzymała wyróżnienie za „Działania i strategię CSR centrum handlowego roku”, a Galeria Mokotów wyróżnienie specjalne w kategorii „Wydarzenie roku”.

REKLAMA

Tym samym wszystkie największe działające na terenie Polski obiekty należące do Unibail-Rodamco-Westfield zostały docenione, co tłumaczyć można skutecznością strategii grupy.

– Nowe potrzeby współczesnych konsumentów wymagają wprowadzenia takich rozwiązań, które na nie najlepiej odpowiedzą i wyróżnią dany obiekt na tle konkurencji – mówi Grzegorz Grajkowski, Head of Operations Poland, Unibail-Rodamco-Westfield. – W przypadku wielofunkcyjnych obiektów handlowych, aby wypracować lub utrzymać wiodącą pozycję, trzeba oferować nowoczesne i niespotykane na szeroką skalę rozwiązania, skierowane do różnych grup klientów. Tworzenie takich rozwiązań to kluczowa część strategii Grupy Unibail-Rodamco-Westfield – dodaje.

W ramach tej strategii właśnie powstała realizowana przez firmę koncepcja „Destinations”, czyli „wyjątkowych miejsc spotkań”, która np. w Galerii Mokotów zaowocowała projektem „The Designer Gallery” – nowatorską przestrzenią łączącą modę, sztukę i design, a w Arkadii niedawną spektakularną rozbudową, w wyniku której powstały: nowoczesna część gastronomiczna oraz przestrzeń zewnętrzna, łącząca Arkadię z tkanką miejską.

Warto wspomnieć w tym miejscu o strefach restauracyjnych pod wspólną nazwą Grand Kitchen, które stworzone zostały we wszystkich centrach Unibail-Rodamco-Westfield. Stanowią nie tylko niezwykłe miejsca spotkań, ale również platformę pod wydarzenia, takie jak pokazy czy warsztaty kulinarne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie