REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Pracownia Iliard Architecture & Interior Design ma nowy adres

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 wrz 2022 11:16
Pracownia Iliard Architecture & Interior Design ma nowy adres

Biuro architektoniczne Iliard Architecture & Interior Design dołączyło do grona najemców budynku Edison, mieszczącego się w kompleksie GTC przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Iliard zaaranżował już powierzchnię biurową adekwatnie do swoich potrzeb.

REKLAMA

Pracownia Iliard Architecture & Interior Design została założona w 2009 roku i w swojej działalności koncentruje się na świadczeniu usług architektonicznych, projektowania wnętrz oraz zarządzania projektami inwestycyjnymi. Firma specjalizuje się w projektach komercyjnych: hotelach, obiektach biurowych oraz inwestycjach mieszkaniowych. Iliard skupia obecnie około 40 profesjonalistów.

– Jako organizacja potrzebowaliśmy dobrej, nowej przestrzeni do dalszego rozwoju.  Zdecydowaliśmy się na najem w budynku Edison ze względu na pozytywne „genus loci”, które posiada to miejsce. Patrzymy na tę zmianę jako na kolejne, potencjalne źródło nowej energii i pomysłów, które będziemy przenosić na nasze projekty – komentuje CEO Iliard, Wojciech Witek.

Kompleks GTC to cztery budynki biurowe z przestrzenią dopasowaną do potrzeb najemców, o łącznej powierzchni najmu 38 250 mkw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie