REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producent oświetlenia został mecenasem SARP Poznań

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 sty 2022 12:40
Producent oświetlenia został mecenasem SARP Poznań
Produkty Lena Lighting na wystawie Expo 2021 w Dubaju, fot. mat. pras. Lena Lighting
Producent oświetlenia został mecenasem SARP Poznań

Firma Lena Lighting nawiązała współpracę z SARP Poznań. Będzie wspierać wspierać działalność stowarzyszenia jako jego mecenas.

REKLAMA

  • Producent oświetlenia LED ze Środy Wielkopolskiej nawiązał długofalową współpracę z poznańskim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich.
  • Jako „Mecenas SARP Oddział Poznań” Lena Lighting będzie kompleksowo wspierać aktywności na rzecz rozwoju twórczości architektonicznej.

Nowa umowa między Lena Lighting a poznańskim oddziałem SARP jest kolejnym etapem współpracy, która rozpoczęła się już w ubiegłych latach. Producent oświetlenia z Wielkopolski był m.in. Głównym Sponsorem pierwszego konkursu o Nagrodę Architektoniczną Województwa Wielkopolskiego. Jako oficjalny Mecenas, Lena Lighting będzie kompleksowo wspierać działalność Stowarzyszenia. Firma zaangażuje się  także w organizację wspólnych  wydarzeń, w tym aktywności dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego oraz Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej i zaprasza studentów do współpracy, dając możliwości rozwoju, zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poznania branży oświetleniowej.

– Od lat współpracujemy ze środowiskiem architektów i angażujemy się w ważne dla niego inicjatywy. Jako producent kompleksowych systemów oświetleniowych chcemy nie tylko oferować dostęp do najwyższej jakości produktów, energooszczędnej technologii i eksperckiej wiedzy. Czujemy się także w obowiązku wspierać rozwój architektury, którą uważamy za wspólne dobro publiczne – mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Lena Lighting.

– Choć jesteśmy firmą o zasięgu globalnym i sprzedajemy nasze produkty w ponad 70 krajach, staramy się jak najmocniej angażować w lokalne projekty i inicjatywy. Nasze oświetlenie produkujemy w Wielkopolsce, dlatego też postawiliśmy na współpracę z poznańskim odziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Z dumą będziemy posługiwać się tytułem Mecenasa SARP. Najważniejsza w tej współpracy jest dla nas możliwość realizacji wspólnych projektów, które będą wspierać środowisko wielkopolskich architektów i rozwój architektury – dodaje Marzena Lesińska.

– Współpracę z Lena Lighting rozpoczęliśmy przy pierwszej edycji Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego, wydarzenia dla nas bardzo istotnego i tak bardzo oczekiwanego przez środowisko. Nagroda już w pierwszej edycji okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, co potwierdza kolejna edycja oraz przygotowania do następnych. Wsparcie Leny Lighting, która obdarzyła nas dużym zaufaniem i merytorycznym wsparciem, w tak trudnym czasie umocniła nas w przekonaniu, iż nasze działania są istotne oraz umożliwiła realizację tak wymagającego przedsięwzięcia – mówi Piotr Grabowski, wiceprezes ds. zewnętrznych, SARP oddział Poznań.

– Dziś, z ogromną dumą i przyjemnością informujemy o rozpoczęciu długofalowej współpracy pomiędzy naszym Poznańskim oddziałem SARP a Leną Lighting. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie firma o zasięgu globalnym, a pochodząca z Wielkopolski wsparła nasze działania. Liczymy na to, że prężność oraz dynamika naszego Mecenasa będzie przekładała się na działalność naszego oddziału, że w naszych działaniach będziemy się coraz bardziej uzupełniać i wspólnie pracować na rzecz wielkopolskiego środowiska architektów oraz architektury – dodaje Piotr Grabowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie