REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Projekcje filmowe na murach starej kotłowni w Łodzi

  • Autor: PAP
  • 16 wrz 2021 15:26
Projekcje filmowe na murach starej kotłowni w Łodzi
Fot. Shutterstock

Za dwa tygodnie w Łodzi rusza Festiwal Kamera Akcja. Od 30 września do 3 października odbywać się będą premiery filmowe, warsztaty i analizy oraz spotkania z gośćmi festiwalu.

REKLAMA

"Pierwszy wieczór tegorocznego festiwalu Kamera Akcja będzie gratką dla kinomanów i koneserów dobrej zabawy spod znaku nocnego szaleństwa" - napisano w komunikacie biura prasowego. "W zapierającej dech postindustrialnej przestrzeni dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera, z projekcją na murach secesyjnej kotłowni, odbędzie się ostatni pokaz w Polsce filmu o Robercie Altmanie, ikonie amerykańskiego kina" - poinformowali organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Kamera Akcja w Łodzi.

Na FKA powrócii także VHS Hell, czyli - jak podaje biuro festiwalowe - bliskie spotkanie trzeciego stopnia z "klasykiem" minionej epoki - filmem "Ninja III: Dominacja" i improwizującym na żywo lektorem.

Od 30 września do 3 października, w ramach FKA, w Łodzi odbywać się będą premiery filmowe, warsztaty i analizy oraz spotkania z gośćmi festiwalu. Do 7 października FKA będzie także dostępny w sieci. (PAP)

Autor: Hubert Bekrycht

hub/ aszw/

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie