REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Rekordowe jury wyłoni zwycięzców konkursu Dobry Design 2018

  • Autor: DobrzeMieszkaj.pl
  • 11 paź 2017 15:53
Rekordowe jury wyłoni zwycięzców konkursu Dobry Design 2018

Redakcja magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj zakończyła przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Dobry Design. Już wkrótce oceni je rekordowe w Polsce jury, w którego skład wchodzi 150 projektantów i architektów wnętrz.

REKLAMA

200 produktów, 60 zgłoszonych marek, największe w Polsce, bo aż 150-osobowe jury złożone z projektantów i architektów wnętrz - tegoroczna edycja konkursu Dobry Design zbliża się już do finału!

Już wkrótce poznamy laureatów, którzy będą mogli nosić zaszczytny tytuł Dobry Design 2018. Nagrodzimy ich na uroczystej gali, która odbędzie się 6 grudnia podczas tegorocznego Forum Dobrego Designu (Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa). Ale zanim dowiemy się, kto został tegorocznym laureatem, przed największym jury w Polsce ciężka praca! Każdy produkt zostanie poddany drobiazgowej ocenie 150 osób zawodowo projektujących wnętrza. To właśnie oni zdecydują, kto w tym roku zasługuje na tytuł Dobry Design. Swoje głosy będą mogli oddać także konsumenci - czytelnicy portalu Dobrzemieszkaj oraz redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj.

Konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Producenci i dystrybutorzy zgłaszają swoje propozycje w 12 konkursowych kategoriach, m.in. w dziedzinie nowoczesnych technologii oraz wnętrz i obiektów publicznych.

W październiku i listopadzie swoje głosy oddadzą na nie jurorzy-profesjonaliści - to właśnie ich typowania wyłonią dwunastkę, która otrzyma tegoroczne tytuły i dumne miano Dobry Design 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie