REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Roark Studio podwójnie wyróżnione zagranicą

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 cze 2022 09:45
Roark Studio podwójnie wyróżnione zagranicą
Roark Studio podwójnie wyróżnione zagranicą, fot. mat. pras.

Pracownia Roark Studio zdobyła dwie nagrody nowojorskiego magazynu Architizer w prestiżowym konkursie A+Awards, na który wpłynęły zgłoszenia z ponad osiemdziesięciu krajów. Jest to największy konkurs tego typu na świecie.

REKLAMA

W kategorii budynków mieszkalnych do 4 kondygnacji głosami jury wybrano osiedle Nowe Kolibki zrealizowane dla Invest Komfort w Gdyni, zaś sama pracownia w drodze głosowania internautów otrzymała tytuł „Best in Europe”.

Roark Studio to pracownia architektoniczna założona w 2015 roku w Sopocie i prowadzona przez Jakuba Bladowskiego. Wśród klientów Roark Studio są najwięksi polscy deweloperzy i inwestorzy.

Projektowanie zdrowych miast, zastosowanie nowoczesnych technologii, ale również rewitalizacja budynków poprzemysłowych – to główne obszary zainteresowań zespołu Roark Studio.

Od początku istnienia misją firmy jest tworzenie projektów, których sprzedaż daje satysfakcję wszystkim stronom – pracowni, deweloperom i kupującym. Firma zatrudnia 32-osobowy zespół, który umiejętnie łączy w swojej pracy dobre praktyki z innowacyjnym i świeżym spojrzeniem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie