×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Skanska z nową dyrektorką ds. zrównoważonego rozwoju

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 30 maj 2022 12:04
Skanska z nową dyrektorką ds. zrównoważonego rozwoju
Veronika Themerson dyrektorką ds. zrównoważonego rozwoju w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, fot. mat. pras.

Veronika Themerson awansowała na stanowisko dyrektorki ds. zrównoważonego rozwoju w spółce biurowej Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej. Pokieruje zespołem odpowiedzialnym za wdrażanie „zielonych” rozwiązań w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii.

REKLAMA

– Dotychczasowe doświadczenie, umiejętności techniczne i menedżerskie oraz dogłębna wiedza o trendach i standardach branżowych w połączeniu ze znajomością naszej organizacji sprawiają, że Veronika ma bardzo silny zestaw kompetencji, aby kształtować i wdrażać naszą agendę w strategicznie istotnym dla nas obszarze zrównoważonego rozwoju – mówi Jacob Møller-Nielsen, wiceprezes Center of Excellence w spółce biurowej Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej, do którego raportuje Themerson.

Veronika Themerson jest doświadczoną kierowniczką projektów w sektorze nieruchomości, architektką i menedżerką z 20-letnim stażem. W swojej nowej roli odpowiada za kształtowanie, planowanie i wdrażanie strategii w obszarze zrównoważonych rozwiązań oraz innowacji. Koordynuje również aktywności z obszaru gromadzenia i udostępniania zasobów wiedzy w zakresie ESG w ramach spółki, łącząc ekspertyzę z takich obszarów jak zrównoważony rozwój, techniczna jakość i innowacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena, zaangażowanie społeczne, prawo i zapewnienie zgodności. Veronika rozpoczęła pracę w Skanska w 2013 roku, zajmując od tamtej pory kierownicze i dyrektorskie stanowiska w obszarze zarządzania projektami. Była też zaangażowana w kilka transakcji zakupu działek i procesów sprzedaży budynków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie