REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

SpaceFactory Holding z kompleksowymi usługami projektowymi

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 kwi 2018 10:42
SpaceFactory Holding z kompleksowymi usługami projektowymi
Marta Malewska, Senior Architect, Space2Design

SpaceFactory Holding zdecydował się na utworzenie w swoich strukturach oddzielnego podmiotu oferującego kompleksowe usługi projektowe - od wstępnych koncepcji przez renderingi, aż po projekty budowalne i wykonawcze wraz z przeprowadzaniem procedur uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

REKLAMA

- Ze względu na dynamiczny rozwój SpaceFactory Holding zdecydowaliśmy się na wydzielenie kolejnej gałęzi naszej działalności. Pozwoli to nam oferować najwyższy standard i jakość usług. Dzięki grupie wysoko wykwalifikowanych ekspertów możemy jeszcze szybciej reagować na potrzeby naszych klientów – inwestorów, deweloperów i najemców nieruchomości komercyjnych – zapewnia Piotr Wąs, Managing Director, SpaceFactory Holding.

Pełen zakres prac projektowych oferowanych przez Space2Design obejmuje projekty architektoniczne, konstrukcje i projektowanie branżowe. Poza standardowymi projektami w 2D, spółka będzie zajmować się także realizacją projektów 3D przy wykorzystaniu standardu BIM (Building Information Modeling).

- Projektowanie przy użyciu modeli 3D to przyszłość branży projektowo – budowlanej. W Polsce od kilku lat powoli rośnie popularność tej metody przy projektowaniu np. budynków biurowych, jest tu jednak jeszcze wiele do zrobienia choćby przy projektowaniu obiektów magazynowych, gdzie ta metoda nie jest jeszcze rozpowszechniona - wyjaśnia Tomasz Mądry, Director, Project Management, SpaceFactory Holding.

Na czele Space2Design stanęła Marta Malewska, od kilku lat współpracująca ze SpaceFactory, która wraz z gronem specjalistówz wieloletnim doświadczeniem zadba o prace projektowe na każdym etapie.

- Cieszę się, że wraz z całym zespołem będziemy mogli zaoferować specjalistyczne usługi projektowania szyte na miarę. Jesteśmy przekonani, iż nasze wcześniejsze, wieloletnie, indywidualne doświadczenia z klientami z sektora nieruchomości komercyjnych zaowocują w pracy naszego zespołu – mówi  Marta Malewska, Senior Architect, Space2Design.

Podobał się artykuł? Podziel się!