REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Stolica sprawdza, czy zabytki są dla ciebie

  • Autor: UM Warszawa
  • 05 lip 2018 14:03
Stolica sprawdza, czy zabytki są dla ciebie
fot. UM Warszawa

Szukasz zabytków i kultury, czy raczej modnych miejsc do imprezowania? Dzięki stołecznemu testowi - Warsaw Quest - dowiesz się, jakim typem turysty jesteś. Przekonasz się też, jakie zadania czekają na Ciebie w Warszawie i odkryjesz miasto na nowo.

REKLAMA

Wystarczy wejść na stronę www.warsawtour.pl, rozwiązać test i sprawdzić, która z warszawskich legendarnych postaci pasuje do Ciebie najbardziej. Potem, z listą specjalnie przygotowanych zadań „quests” możesz śmiało ruszać w miasto. Jeśli nie skakałeś jeszcze na trampolinach na bulwarach, nie wiesz, gdzie jeździ kolejka grawitacyjna, lub nie byłeś w Fotoplastykonie, czas to zmienić.

Warsaw Quest to nowy sposób na poznawanie miasta skierowany nie tylko do turystów, ale też do samych warszawiaków. Krótki, zabawny test pomaga określić umowny profil turysty, a kolejne zadania zostały pomyślane tak, aby pasowały do danego typu osobowości. Zadania i pytania będą się zmieniały na przykład w zależności od pory roku, więc warto być na bieżąco.

Test dostępny jest w językach polskim, angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

W promocję Warsaw Quest włączyli się blogerzy z Polski i z zagranicy. Ich zmagania z wyzwaniami będzie można obserwować w zakładce „legendy w akcji”.

- Chcieliśmy zachęcić turystów i warszawiaków do wspólnej zabawy, odkrywania miasta i przede wszystkim do dzielenia się swoimi przeżyciami - mówi Katarzyna Garbarska, zastępca dyrektora Stołecznego Biura Turystyki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie