×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi Frankfurt zawieszają do odwołania wystawy w Moskwie

  • Autor: PAP
  • 03 mar 2022 11:39
Targi Frankfurt zawieszają do odwołania wystawy w Moskwie
Targi Frankfurt zawieszają do odwołania wystawy w Moskwie, fot. shutterstock

Zarząd Targów Frankfurt (Messe Frankfurt) podjął decyzję o zawieszeniu do odwołania wydarzeń w swojej spółce zależnej Messe Frankfurt RUS, która ma siedzibę i obiekty wystawiennicze w Moskwie – poinformowało w środę biuro prasowe Messe Frankfurt.

REKLAMA

"Rosyjska inwazja na Ukrainę stanowi bezprecedensowe zagrożenie dla pokojowego współistnienia w Europie. Targi Frankfurt popierają wszelkie sankcje, podjęte przez rząd federalny" - uzasadnia swoją decyzję zarząd Targów Frankfurt w krótkim komunikacie prasowym.

Messe Frankfurt GmbH to jeden z największych na świecie organizatorów targów branżowych.

Messe Frankfurt RUS jest rosyjską spółką zależną Messe Frankfurt od 2002 roku, posiada hale wystawowe w Moskwie, rocznie organizowanych jest tam 16 międzynarodowych wystaw i forów.

"Naszą misją jest jednoczenie społeczności zawodowych i udostępnianie platform handlowych, na których spotykają się ludzie ze wszystkich narodów" - można przeczytać na stronie internetowej rosyjskiej spółki.

"Messe Frankfurt RUS przyczynia się do promocji rosyjskich producentów na rynkach międzynarodowych, zapewniając pełne spektrum usług dla uczestników i odwiedzających targi Messe Frankfurt na całym świecie" - opisuje Messe Frankfurt RUS, dodając, że "od 2018 roku Messe Frankfurt reprezentuje również producentów z Republiki Białorusi".

W Niemczech Rosja znajduje się w pierwszej dziesiątce krajów pod względem liczby profesjonalnych odwiedzających (właścicieli firm, członków zarządów firm itp.) targi branżowe we Frankfurcie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie