Tomasz Konior prelegentem na 4 Design DaysPropertydesign.pl - 11-01-2017 13:30


Tomasz Konior – architekt, urbanista i założyciel Konior Studio - weźmie udział jako prelegent w 4 Design Days, największym wydarzeniu świata architektury i designu. 4DD odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tomasz Konior od 1995 r. prowadzi autorskie biuro architektoniczne Konior Studio. Jest autorem ponad 100 obiektów, głównie budynków użyteczności publicznej, które zdobyły przeszło 30 nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich, gdzie w kadencji 2012-2015 pełni funkcję Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego Sędziów Konkursowych przy Zarządzie Głównym SARP.

W tym roku architekt weźmie udział jako prelegent podczas 4 Design Days. To właśnie w dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl