Traffic Design zapraszają na wystawę KonturyPropertyDesign.pl - 02-06-2022 14:57


Do 25 czerwca w galerii Traffic Design w Gdyni będzie można oglądać wystawę Kontury, będącą zbiorem prac ilustratora Kamila Lacha.

Kontur jest motywem przewodnim prac Kamila Lacha. Zbiór wybranych rysunków, grafik, obrazów, plakatów i innych realizacji artysty, zagości w galerii Traffic Design 3 czerwca.

Można w nich odnaleźć dużo przeżyć i codzienności wplecionej pomiędzy bloki i kamienice. Zwięzła, graficzna forma jest wynikiem tych zainteresowań, ale także potrzeby znalezienia oddechu w tym przesyconym wszystkim świecie.

- Kontur to dla mnie rysunek, taki pierwotny, bez zbędnych dodatków. Od zawsze determinuje mój proces twórczy, a ta wystawa jest w pewnym sensie jego dotychczasowym podsumowaniem - Kamil Lach, artysta.

Otwarcie wystawy „Kontury” rozpocznie wernisaż 3 czerwca o 19.00. W kolejne dni galerię Traffic Design przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni będzie można odwiedzać bezpłatnie do 25 czerwca od czwartku do soboty między 12.00 a 16.00.

W tym roku planujemy jeszcze siedem wernisaży prezentujących dorobek najciekawszych nazwisk w polskim świecie projektowym oraz niebanalnych artystycznych projektów.