×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Traffic Design zapraszają na wystawę Kontury

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 02 cze 2022 14:57
Traffic Design zapraszają na wystawę Kontury
Do 25 czerwca w galerii Traffic Design będzie można oglądać wystawę Kontury, będącą zbiorem prac ilustratora Kamila Lacha. fot. mat. prasowe

Do 25 czerwca w galerii Traffic Design w Gdyni będzie można oglądać wystawę Kontury, będącą zbiorem prac ilustratora Kamila Lacha.

REKLAMA

  • W najbliższy piątek o godz. 19:00 w galerii Traffic Design na Żeromskiego 36 w Gdyni odbędzie się wernisaż wystawy „Kontury” autorstwa Kamila Lacha, znanego również w świecie ilustracji pod pseudonimem Zgonowicz.
  • Wystawę będzie można oglądać do 25 czerwca w każdy czwartek, piątek oraz sobotę od 12:00 do 16:00. 

Kontur jest motywem przewodnim prac Kamila Lacha. Zbiór wybranych rysunków, grafik, obrazów, plakatów i innych realizacji artysty, zagości w galerii Traffic Design 3 czerwca.

Można w nich odnaleźć dużo przeżyć i codzienności wplecionej pomiędzy bloki i kamienice. Zwięzła, graficzna forma jest wynikiem tych zainteresowań, ale także potrzeby znalezienia oddechu w tym przesyconym wszystkim świecie.

- Kontur to dla mnie rysunek, taki pierwotny, bez zbędnych dodatków. Od zawsze determinuje mój proces twórczy, a ta wystawa jest w pewnym sensie jego dotychczasowym podsumowaniem - Kamil Lach, artysta.

Otwarcie wystawy „Kontury” rozpocznie wernisaż 3 czerwca o 19.00. W kolejne dni galerię Traffic Design przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni będzie można odwiedzać bezpłatnie do 25 czerwca od czwartku do soboty między 12.00 a 16.00.

W tym roku planujemy jeszcze siedem wernisaży prezentujących dorobek najciekawszych nazwisk w polskim świecie projektowym oraz niebanalnych artystycznych projektów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie