REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

W Warszawie otwarto nowy showroom włoskiego producenta mebli

  • Autor: Redakcja PropertyDesign.pl
  • 09 sie 2021 14:30
W Warszawie otwarto nowy showroom włoskiego producenta mebli
Nowo otwarty salon Veneta Cucine zlokalizowany na parterze Domoteki jest już dostępny dla miłośników włoskiego wzornictwa. Fot. mat. prasowy Domoteka

Od 3 sierpnia w Domotece działa nowy salon luksusowej włoskiej marki kuchni Veneta Cucine. Na powierzchni 151 m2 nie brakuje perełek włoskiego wzornictwa.

REKLAMA

Miłośnicy designu prosto z Italii zyskali kolejną przestrzeń inspiracji.  Veneta Cucine to marka założona w 1967 roku w rejonie Treviso. Zajmuje obecnie pierwsze miejsce wśród włoskich producentów mebli kuchennych, jeśli chodzi o skalę działalności. 

Dziś firma jest obecna na rynkach międzynarodowych i posiada sieć ponad 1000 wykwalifikowanych punktów sprzedaży. Powierzchnia produkcyjna Veneta Cucine liczy około 100 tys. metrów kwadratowych, jest całkowicie zautomatyzowana i wyposażona w najnowocześniejsze maszyny. Umożliwia to wytwarzanie ponad 60 tys. sztuk kuchni rocznie oraz stanowi gwarancję szybkich terminów realizacji zamówień. W 2019 roku Veneta Cucine rozpoczęła także własną produkcję ceramicznych i kwarcowych blatów kuchennych pod marką Caranto.

Nowo otwarty salon Veneta Cucine zlokalizowany na parterze Domoteki jest już dostępny dla miłośników włoskiego wzornictwa. Za transakcję odpowiadała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która reprezentowała Wynajmującego.Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie